Witam. Chciałbym polepszyć siłę uścisku w domowych warunkach. Nie jest to związane z jakimś głębszym celen, ot po prostu chce miażdżyć znajomym ręce przy witaniu się
Słyszałem, że dobrą metodą jest zgniatanie kartek, ugniatanie plasteliny albo wsadzanie rąk do wiaderka/pojemnika z piaskiem i zaciskanie w nim pięści.
Co o tym myślicie? Jaka metoda powinna być najskuteczniejsza, tj, przynosić najszybsze efekty?
Słyszałem, że dobrą metodą jest zgniatanie kartek, ugniatanie plasteliny albo wsadzanie rąk do wiaderka/pojemnika z piaskiem i zaciskanie w nim pięści.
Co o tym myślicie? Jaka metoda powinna być najskuteczniejsza, tj, przynosić najszybsze efekty?
Krzysztof Piekarz