SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nadmierne wydzielanie gazów w trakcie brania gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
Witam, chciał bym się zapytać czy podczas cyklu z gainerem normalne jest to że nadmiernie wydzielają mi się gazy?? Myślę że każdy wie o jakie gazy mi chodzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
zalezy jaki gainer....<- jakość
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
To zalezy od organizmu.W twoim wypadku wiecej kcal=gazy,mam tak samo

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2009-11-09 19:03:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40837
też tak mam po UYM, mimo ze jakosc towaru jest wzorowa :P



Nic sie nie booj, tak juz jest.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
kiedys ktos tam opisywal mechanizm dlaczego tak jest

kup ostrowie zobaczysz co to znaczy gazy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40837
Ee tam pyerdolisz, ja po Ostrowii w cale nie mialem gazów

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
lacidofil i spokoj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3420
heh znam to ale po tygodniu max poltora juz bylo ok ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
aha w takim razie dzięki za odpowiedzi. Pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj pić małymi łykami i trzymać każdy łyk kilkanaście sekund w buzi i mieszać ze śliną, powinno pomóc


gainer to jedzenie w proszku, więc przechylanie na kilka łyków szybkich nie powinno mieć miejsca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
A problem może być również w mleku jeżeli w nim rozrabiasz.

Może masz problemy z trawieniem laktozy. Niektore gainery mają dodatki laktazy - enzymu rozkładający własnie laktoze np. seria Machine Man z Activlaba z tego co kojarze.

Nie dałes własnie takich informacji, więc może w tym tkwi problem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Definicje-pojęcia

Następny temat

Jakie białko najlepsze dla początkującego???

electro
Polecane artykuły