SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mogłby ktos zerknąć? split na mase do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
Poniedziałek
Klatka (15 serii)

płaska x 4
skośnax3
wyciskanie hantelek na skosie x 3
rozpietki na plaskiej x 3
krzyżowanie linek wyciagu w staniu x 2
Triceps: (8 serii)
Pompki na poreczach x 3
Prostowanie ramion na wyciagu stojac x 3
Wyciskanie „francuskie" sztangielki jednorącz w siadzie x 2

Środa
Plecy (16 serii)

Podciaganie szerokim x 4
Podciaganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) x 3
Podciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie płaskim x 3
Podciąganie końca sztangi w opadzie x 3
Szrugsy x 3
Biceps (10 serii + 4 na przedramiona)
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem x 4
Sztangielka na modlitewniku x 3
Uginanie ramion stojac mlotkowym x 3
Uginanie nadgarstkow nachwytem siedząc x 2
Uginanie nadgarstkow podchwytem siedząc x 2

Piątek
Barki (12 serii)

Wyciskanie sztangi w siadzie x 4
Unoszenie sztangielek bokiem w gore x 2
Unoszenie sztangielek przodem w gore x 2
Podciaganie sztangi wzdłuż tułowia x 4
Nogi (16 serii) - miałem złamane kolano, dlatego nogi „robie" na małych ciezarach i na maszynach
Wypychanie ciężaru na suwnicy skośnej x 4
Prostowanie nóg w siadzie x 4
Uginanie nóg w leżeniu x 4
Wypychanie na suwnicy tylko palcami (na łydki) x 4





Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 74

Wzrost: 182

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 2 lata

Uprawiane inne sporty: bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia,

Dieta: 2900 kcal b:2,2 w:4,2 t:1,3

Przeciwskaznania medyczne: złamane kolano, ostrożnie z kregosłupem

Zażywane suplementy: cell pump, mono
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
serii nawalone a brak np ciezkich przysiadow czy ciagow
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Wyniki w cm, wl i siadzie?
Co robiles przez te 2 lata?
Jaki progres odnotwales przez ten czas?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
ziomlogos: Ze wzgledu na zlamane kolano (rzepka), nie robie przysiadów. Mam również problemy z kregosłupem (skolioza, bóle), nie wykonuje martwego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
georgu: przez ten czas cwiczylem głownie splitem(niesprawdzanym przez nikogo) Po wakacyjnych przestojach zaczynalem od treningów, na ktorych cwiczylem wszystkie partie ciała na jednym. Cwiczylem okolo 3 razy w tygodniu.
Jesli chodzi o sile to moge powiedziec tylko o klatce: wyciskam jakies 20 kg wiecej na serie (75-80 teraz). Obwody znam tylko biceps i jest to ok 3 cm.(36-37 teraz)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
wiesz ze takie rzeczy sie pisze w "przeciwwskazania medyczne" ?

daj SOGa :D

bóg, chonor, sfd

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
przeciez mam wpisane:) :

Przeciwskaznania medyczne : złamane kolano, ostrożnie z kregosłupem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
imo powinienes udac sie do lekaza zapytac jak z tym kolanem jakies badania i popytac co z kregoslupem (jakie cwiczenia mozesz wykonywac a jakie nie)

tak zeby wykorzystac maksymalnie potencjal treningowy i wpakowac najwartosciowsze cwiczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
bylem (wczesniej) z tymi dolegliwosciami u lekarza (na kolano przechodzilem rehabilitacje) i dowiedziałem sie:

kolano: mam cwiczyc, ale nie przeciążać i dać sobie spokoj kiedy boli, stad maszyny i male obciążenia

plecy: to nie jest uraz tylko skolioza, ktora wg lekarza ma teraz co 3 osoba. Mam pływać i podciagac sie do karku w szerokim chwycie. To cwiczenie mam mi pomoc trzymac prosta sylwetke i wzmocnic plecy. No i równierz nie przeciążac dolu pleców. stad brak mc w moim treningu.

A co myslicie o barkach, klacie, bic i tricu?? Dobrze to wykombinowalem? Co poprawic? dzieki za odpowiedzi!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
nie masz obciazac kregoslupa a na barki wyciskasz i to jeszcze w siadzie

za duzo tych cwiczen i niepotrzebnie duzo dublowanych

zostaw to co najpotzrebniejsze po 4 max 4 cw na wielkie partie 2 cw na male wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
dzieki za odp. Fakt, ze z tym wyciskaniem, to nie jest najlepiej dla kregoslupa.

Jesli zmniejsze ilosc cwiczen, to zwiekszyc ilosc serii na cwiczenie? (tak zeby wychodzilo kolo 10 serii na male i 14 na duze)

jeszcze raz dzieki, sog
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No i kolejny plan do sprawdzenia

Następny temat

Plan treningowy na mase

electro
Polecane artykuły