SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Drążek do sciany

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23259
czy jest sens montowac go jezeli wysokisc mojej silowni wynosi 2 m ???

Walcz By Wygrać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12203
NIe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13782
ja mam w silowni 220cm. i drazek zrobilem i jest git. tylko nogi musze miec zgiete;))

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3673
do sufitu zamocuj, a jak nie do gdzieś mam zdjęcie takiego który się mocuje i do ściany i do sufitu, np. w pokojach...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
ja mam 2,05 i nie jest nawet tak źle, fakt ze trzeba miec nogi skrzyżowane

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3673
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23259
do sufitu nie da rady

Walcz By Wygrać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3673
to mocuj do sciany, podwiniesz nogi i git...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
zrób dziure w sufice, jakieś 20 cm tak żebygłowa weszła i bedzie git

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-10-10 15:10:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9106
chudy001 -lol xd

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10929
ja na mojej siłowni mam max 2 metry a w niektorych miejscach o wiele mniej (poddasze) i drazek mam miedzy belkami na wyskosci moze 190cm i daje rade tylko nogi trzeba zgiąć ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sprawdzić

Następny temat

wf na studiach a siłka w klubie

electro
Polecane artykuły