Witam! Mam 15 lat i od około 1.5 roku nie biegałem "profesjonalnie". Specjalizuje się w dziedzinie sprintu 60-100m. Tak jak pisałem wyżej nie biegam już dosyć długo. Mam na koncie kilka osiągnięć, największym było 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Czwartków Lekkoatletycznych. Uważam, że mogłem zająć co najmniej drugą lokatę ponieważ mój blok był wadliwy, brałem antybiotyk (byłem chory). Na 60 metrów biegałem 7.40-7.70.
Teraz mam pytanie do Was... Czy mam jeszcze poco wracać do biegania? Nie chcę biegać rekreacyjnie, chciałbym coś osiągnąć, a w przyszłości zarabiać.
Teraz mam pytanie do Was... Czy mam jeszcze poco wracać do biegania? Nie chcę biegać rekreacyjnie, chciałbym coś osiągnąć, a w przyszłości zarabiać.
Krzysztof Piekarz

takich MP bodajze niema xD