SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy w tym będzie mi ciepło na rowerze?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 966
Witam
Od dłuższego czasu szukam odpowiedniego ubrania na zimię, żebym mógł bez przeszkód i odmrożeń poruszać się na rowerze. Przejrzałem wiele ofert i wszędzie natknąłem się na wysokie ceny. Znalazłem jednak i tańsze wklejam link.

http://allegro.pl/show_item.php?item=65031680

Powiedzcie mi czy taka kurta plus dobry polar i jakas odpowiednia bielizna wystarczy mi na zimowe dni i temperatury poniżej zera.
A może sami macie jakieś dobre tanie patenty. Będę wdzięczny za wszystko.
pozdrawiam

be strong...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
w samej kurtce na pewno będzie Ci chłodno.
polecam do tego jakąś dobrą bieliznę termoaktywną (np. Bergson Vail), dobre spoodnie kolarskie (to oczywiste) i jakąś bluzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 966
Sama kurta oczywiscie odpada bo chyba bym sie w sopel lodu zmienil, ale czy akurat ten egzemplarz plus polar i ta bielizna o ktorej wspominasz to dobre zestawienie.
Chcialbym kupic taka kurtke ale nie wiem czy czasem to nie jakis szmelc.

be strong...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie wiem jak sprawuje się odzież Shimano, bo jej nigdy nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327
Super kurteczką jest kamizelka od ubrania koszarowego strażaków. Do tego zakłada się polarek i jak jest bardzo zimno jeszcze jedną bluzkę z długim rękawem i jeździ się super. Człowiek się ani nie przegrzewa ani nie jest zimno. Dodatkowo jest się znakomicie widocznym na drodze gdyż są paski odblaskowe i wysoki kołnierz chroni szyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskok - program

Następny temat

"Miękkie biegi" - bajer czy mus

WHEY premium