SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki po raz pierwszy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
kup zwykle. czyli plus. do tego mozesz kupic magnez, omege 3, cynk.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
moze byc.
ale poszukaj mzb tez z olimpa. jest tansze i to samo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
dieta i nic wiecej, zadych syfow gainerow nie sluchaj ich, szkoda kasy, zainwestuj w jedzenie, jedynie wpc po treningu i carbo, plus witaminy np olimpu i lecisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
OK (koniec bana) :p
Dla Modków
Sory za linki, ale patrzyłem na inne tematy i tam normalnie linki były, w jednym nawet ktoś się pytał, czy można linki i nikt mu nie usunął. Pomyślałem, że regulamin się zmienił.

Co do tematu witaminki już zamówiłem OLIMP'a.
Możecie mi napisać najlepsze wg was Carbo i WPC ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz już dietę że chcesz białko i ww??

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-09-28 20:42:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 316
Jestem właśnie w trakcie układania diety, czyli lepiej jak zapytam teraz i zabierać się potem za kupno niż potem czekać na ewentualne odpowiedzi.
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17180
Przeczytaj to sobie
https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html

WPC - białko, Carbo - wegle. Gainer = bialko+wegle.
Nadmiar wegli = smalec. Czego brak tego dokup.

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 312
jeśli chcesz mase mięśniową to polecam ci tak:
- gainer dobry jest vitalmaxa i w miarę tani
- jakieś BCAA ja kupuje fitmaxa BCAA Stac II + EAA
- białeczko przed snem i z rana dobre jest Łowickie ja akurat biore i bardzo tanie 65ziko

gainer vitalmaxa i BCAA fitmaxa kup sobie w sklepie SFD na tej stronce bo są ceny tańsze niż np. na allegro
białko "Łowickie" kupisz tylko na allegro

To co ci wymieniłem to ja biorę na cykl teraz na zimę żeby siłę i masę zbudowac. W grudniu kupuje 2x x-panda taka silna kreatyna. Napewno siła po niej pojdzie jeszcze bardziej.
Ja gainera kupiłem teraz 10kg i chce go zjesc w 1,5 miecha później kupuje następny.
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
To musisz mieć bardzo ciekawą dietę, jak brakuje Ci tylko kcal, że musisz jeść 250g gainera dziennie...

Resztę pomijam.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Preparaty.!

Następny temat

Pytanie do tych co sie znają... :)

electro
Polecane artykuły