SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ćwiczenia na lekcji wf

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
witam . mam malutki problem, moja klasa ma dzisiaj 2 WF i pan od wf-u daje mi i kilu innym chlopakom oddzielną salę na której możemy sobie poćwiczyć. Mamy tam drabinki, matarace , drążki . Jakie ćwiczenia mozemy wykonywać aby był jakiś rezultat (taki wf mamy co tydzien) na ostatnim wf robilismy pompki, brzuszki przy drabinkach i podciągalismy sie na drążku. co Dzisiaj mozemy robic ? i w jakich ilościach . 2x po 45min .Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi napisał taki plan jak przykład poniżej:

najpierw 100 brzuszków
potem cos tam cos tam
-//-
-//-
-//-
itd..

chodzi mi o to zebysmy mieli co robić całe 90 min. Zeby nie było zastanawiania się i tego że ciągle bedziemy robili to samo :)
z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
Macie jakieś cele? Czy poprostu chcecie w jakiś sposób zabić czas?

Co jest dla Ciebie ważne? Siła, szybkość czy wytrzymałość?

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-09-21 12:30:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
cele ?
mięścnie brzucha ? Kaloryferek ? ;d
co tylko sie da :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
ważna jest siła
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
A jaki jest teraz Twój poziom wytrenowania?
Jesteś otłszczony?


Zresztą napisz wiecej info o sobie..

wiek, waga, wzrost..

i w jaki sposób się odżywiasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1172
Wg mnie na takim sprzęcie można zrobić trochę ćwiczeń, głównie dla poprawy kondycji, bo siły i masy nie da rady raczej.

Drążek to różne podciągania, materace brzuszki, no i pompki.
Po prostu trening z wykorzystaniem masy swojego ciała.

Pozdr

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Św.Augustyn

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
mam 15 lat, 188cm wzrostu, 70kg wagi :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
popatrz do dzilu "Trening w domowych warunkach"
to wlasnie dzial jak cwiczyc majac taki sprzet jak Wy ;)
popatrz w podwieszonych postach ;)
pozdro.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROGRAMMER - dziennik treningowy

Następny temat

poczatkujacy

electro
Polecane artykuły