witam . mam malutki problem, moja klasa ma dzisiaj 2 WF i pan od wf-u daje mi i kilu innym chlopakom oddzielną salę na której możemy sobie poćwiczyć. Mamy tam drabinki, matarace , drążki . Jakie ćwiczenia mozemy wykonywać aby był jakiś rezultat (taki wf mamy co tydzien) na ostatnim wf robilismy pompki, brzuszki przy drabinkach i podciągalismy sie na drążku. co Dzisiaj mozemy robic ? i w jakich ilościach . 2x po 45min .Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi napisał taki plan jak przykład poniżej:
najpierw 100 brzuszków
potem cos tam cos tam
-//-
-//-
-//-
itd..
chodzi mi o to zebysmy mieli co robić całe 90 min. Zeby nie było zastanawiania się i tego że ciągle bedziemy robili to samo :)
z góry dziękuje i pozdrawiam
najpierw 100 brzuszków
potem cos tam cos tam
-//-
-//-
-//-
itd..
chodzi mi o to zebysmy mieli co robić całe 90 min. Zeby nie było zastanawiania się i tego że ciągle bedziemy robili to samo :)
z góry dziękuje i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz