SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Duchowny/ blog treningowy/ parafialne zawody strongman

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19503


może coś o mnie.Too nazywam sie Piotrek i

może lepiej dam ankiete
1. WIEK:18
2. WAGA:hah zmienia sie co godzine, teraz 93
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:115
-udo:64
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata
6. DIETA:o tym potem
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:potem
9. CEL CYKLU:siła
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tyyyyycia
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zarastam jak barania skóra
15. PPM (podstawowa przemiana materii):wtf?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:niedawno zacząłem 150
-przysiad: shmit 180


To o tak celem będzie start w przyszłorocznych zawodach strongman która corocznie odbywają sie u mnie na podwórku, czyli wzrost siły o ok 50% mnie bedzie interesował. Bede musial zagadac z senongrotem czy jak mu tam żeby mi troche podpowiedział co treningu
Co do diety to rano standard jajka z owsianką a potem ryż z kurczakiem + jakieś warzywa co 3 h na kolacje twaróg.

to chyba tyle narazie

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-27 10:06:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Pierwszy i Pierwsza strona!
Będę zaglądał
Daj więcej fot żeby było co porównać. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-19 18:41:41

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19503
teraz jestem chory, grypa żołądkowa i nie w formie jestem, kiedy indziej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
ale maniana żeś odstawił,ankiete na początek dał
a na te zawody stronga to może i ja wpadne do ciebie to sie nie wysilaj tam za bardzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Tak patrzę i Kolejny Trójboista...
Będziesz coś walił teraz?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19503
haha to bede miał nagdode pocieszenia i chvj


tak ale nie bede o tym pisal tu jak chcesz coś sie dowiedzieć to pw

a trójoista to nie poprostu trening typowo na siłe bym chcial

Zmieniony przez - Duchowny1 w dniu 2009-09-19 18:50:01

Zmieniony przez - Duchowny1 w dniu 2009-09-19 18:50:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19503
Trening w 1 i 3 dzień
Mięśnie klatki piersiowej
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 8x60%/6x70%/3x75%/2x80%
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 8/8/6/6
Mięśnie grzbietu
-Martwy ciąg 8x60%/6x70%/4x75%/2x85%
-Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (podchwyt) 8/8/6/6
Bicepsy
-Unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 8/8/6/6
-Unoszenie przedramion ze sztangielkami stojąc 4x8
Tricepsy
-Francuskie wyciskanie sztangi łamanej siedząc 8/8/6/6
-Francuskie wyciskanie sztangi łamanej na ławce poziomej leżąc 8/8/6/6
Przedramiona
- Uginanie dłoni ze sztangą w stawach nadgarstkowych siedząc (przedramiona leżą na górnych częściach ud) 3x15

Trening w dzień 2 i 4:
Mięśnie naramienne
-Wyciskanie sztangi zza karku siedząc 8x60%/6x70%/4x75%/2x85%
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc 8/8/6/6
Mięśnie czworoboczne
- Szrugsy ze Sztangą 3x15
Mięśnie czworogłowe ud
-Przysiady ze sztangą 8x60%/6x70%/4x75%/2x85%
Mięśnie dwugłowe ud
-Martwy ciąg na nogach wyprostowanych 8x60%/6x70%/4x75%/2x85%
Mięśnie łydek
-Wspięcia na palce stojąc (sztanga w rękach) 8/8/6/6

I teraz tak to jest plan na 1 tydzień. Następnie
2. 8x60%/5x75%/3x80%/2x85%
8/8/6/4
3. 8x65%/5x75%/2x85%/1x100%
8/6/4/4
4. 8x60%/5x75%/3x80%/2x85%
6/6/4/4


to wstępny trening do ocen który ułożył mi don, poproszę o jakieś korekty i ewentualnie nowy plan bo do tego nie jestem jakoś przekonany..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Duchu lub taka opcja... Już więcej pomóc nie mogę w zakresie Treningów na siłęJak coś to chłopaki z TS pomogą.

Trening w 1 i 3 dzień:
Mięśnie klatki piersiowej
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4s
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 3s
Mięśnie grzbietu
-Martwy ciąg 4s
-Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (podchwyt) 3s
Bicepsy
-Unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 3s
-Unoszenie przedramion ze sztangielkami stojąc 2s
Tricepsy
-Francuskie wyciskanie sztangi łamanej siedząc 3s
-Francuskie wyciskanie sztangi łamanej na ławce poziomej leżąc 2s
Przedramiona
- Uginanie dłoni ze sztangą w stawach nadgarstkowych siedząc (przedramiona leżą na górnych częściach ud) 3s

Trening w dzień 2 i 4:
Mięśnie naramienne
-Wyciskanie sztangi zza karku siedząc 4s
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia stojąc 2s
Mięśnie czworoboczne
- Szrugsy ze Sztangą 3s
Mięśnie czworogłowe ud
-Przysiady ze sztangą 4s
Mięśnie dwugłowe ud
-Martwy ciąg na nogach wyprostowanych 3s
Mięśnie łydek
-Wspięcia na palce stojąc (sztanga w rękach) 4s

Dobierany ciężar i ilość powtórzeń jest zależna od dnia i tygodnia treningu. Ciężar waha się od 105% do 65% CM (Ciężar
Maksymalny), powtórzenia od 1 do 6.

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-19 20:48:01

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19503
w ogóle podział mi nie pasuje ale dzięki za chęci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam

Powiadomki on

Co do planu na siłę... Myślę, że warto wpleść konkurencje jakie będą na zawodach, jeśli jest taka możliwość.

W pierwszym etapie ogólny rozwój siły w trzech głównych bojach.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Spoko...
Napewno coś Ci przypasuje, HST itd... W brud tego jestPzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY Pomoc

Następny temat

Plan treningowy ocena. Pomoc.Sugestie

electro
Polecane artykuły