może coś o mnie.Too nazywam sie Piotrek i
może lepiej dam ankiete
1. WIEK:18
2. WAGA:hah zmienia sie co godzine, teraz 93
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:115
-udo:64
-talia:88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata
6. DIETA:o tym potem
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:potem
9. CEL CYKLU:siła
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tyyyyycia
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zarastam jak barania skóra
15. PPM (podstawowa przemiana materii):wtf?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:niedawno zacząłem 150
-przysiad: shmit 180
To o tak
celem będzie start w przyszłorocznych zawodach strongman która corocznie odbywają sie u mnie na podwórku, czyli wzrost siły o ok 50% mnie bedzie interesował. Bede musial zagadac z senongrotem czy jak mu tam żeby mi troche podpowiedział co treningu
Co do diety to rano standard jajka z owsianką a potem ryż z kurczakiem + jakieś warzywa co 3 h na kolacje twaróg.
to chyba tyle narazie
Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-27 10:06:01
Krzysztof Piekarz
