SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAKIE SUPLE NA MASE+SIŁA? 800zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
ja widze to tak
Mono
no shotgun/xplode
1kg bcaa xtra
reanimator
MZB
i reszta dieta/ew bialko gainer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
Xin1313 tak od razu 1 cykl na kreatynie i juz xplode?:P a CP mocne jest? czy moge byc na 1 cykl kreatynowy?

Zmieniony przez - sajni w dniu 2009-09-17 17:27:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
cykl oparty o mono , no xplode ma poprawić komfort treningu - jesli za mocne , zmniejsz dawki lub coś"slabszego" kup to jest moja sugestia pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Gainer 3x dziennie? Uzupelniaj nim braki, a nie dawkuj wedlug glupich schematow. Poza tym, taka dawka wegli prostych, nie bedzie miala dobrego wplywu na tkanke tluszczowa.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-09-17 17:40:31

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
2xOlimp SUPER WHEY GAINER 4000 3200 g
2xOlimp REANIMATOR 1425 GR potrzebuje to gdy bd mial gainera?
1xVPX NO SHOTGUN - 820 g
3x HI-TEC Creapure Monohydrate 250g(chyba obojetne jakie mono a to tanie bo 25zl za 250g)
2xOlimp Chela MZB Sport Formula
trzeba do tego 1kg BCAA xtra ?
ewentualnie witaminy.. co teraz o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
śniadanie :
owsiane 70 g,
mleko 250 ml ,
migdały 10 g,
włoskie 20 g,


drugie śniadanie:
150 g chleb + 70 g sera żołtego


przed treningiem :
100g mięsa,
100 g ryżu/kaszy/makaronu,
10 g oliwy

po treningowy -
100 g ryzu białego/białego makaronu
lub 100g makaronu bardziej rozgotowanego
lub 420 g ziemniaków + 100 g mięsa

przed snem:
jajecznica z 4 jaj+warzywa

nie zawsze zjem 100g ryzu.. do ktorych posilkow warto by bylo dodac gainera? do 2 sniadanie zaczne robic koktajl np ryz,platki owsiane orzechy rodzynki itp..
a jak to co wyzej nie to moze BSN ,CellMass-NO Xplode-Nitrix ? xDD


Zmieniony przez - sajni w dniu 2009-09-17 18:04:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
swg wg braków w diecie
POSILEK PRZEDTRENINGOWY
shotgun
15g BCAA XTRA
po treningu
(ja bym szamał reanimatora 0.5 porcji po treningu i do tego 10-15g Bcaa xtra)
mono rano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
Skerx ty co polecisz? tylko wymien produkt i firme ...i ilosc jakiej mi potrzeba danego produktu

Zmieniony przez - sajni w dniu 2009-09-17 18:18:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
duzo osob widze chetnych do pomocy oprocz Skerx i Xin1313
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1633
ja pierdziele za 800 zł supli ..... byłem kiedyś głupi i tyle wydawałem ......
kup sobie NO3 z CMI , mono tanie 250 gram po 25 zł ?
kup sobie lepiej kilogramowe SNI chyba 89 czy coś koło tego. do tego BCAA XTRA , jakiś gainerek i wszystko ! masz dobre żarcie nic więcej nie potrzeba, jedynie może omega 3 i witaminki (ale to zakładam że zawsze wcinasz)
przy okazji na siłę .....
to jest trening ! a nie suple, to nie dział z dopingiem

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RANO, NA CCZO, ALE...???

Następny temat

Kreatyna - efekt napuchniętej twarzy ;/

electro
Polecane artykuły