SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mięso mielone

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Cześć,

Czy mięso mielone chude(z szynki), nadaje się jako źródło białka przed treningiem?

jakie mniej więcej ma wartości b/t/w w 100g.?

Dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
jeżeli jest to mięso mielone, pakowane prawdopodobnie zawartość mięsa nie przekracza 50-60%,
jeżeli mielone w sklepie na miejscu - na Twoich oczach, jak najbardziej, jeżeli jest to mięso chude to standardowo koło 20g białka, do 5g tłuszczu na 100g.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
Koniu dlaczego ty zawsze musisz mieć tak perfekcyjne odpowiedzi

żeby nie było off topa to powiem, możesz sobie kupić zwykłe prawdziwe mięcho i zmielić w domu w maszynce jak masz

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
Koniu dlaczego ty zawsze musisz mieć tak perfekcyjne odpowiedzi

wazeliniarz

sory za spam
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to sie ma do indyka mielonego ze sklepu miesnego? tak sie zastanawiam, jakie ma btw, bo z pewnoscia inne od kawalka piersi. w sumie, nie wiadomo tez, jakie czesci tam zmielono :/
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Dzięki panowie za odp,

mięso własnej produkcji tak jak wcześniej pisałem z szynki,

pytam bo gdzieś w tabelach znalazłem, że w 100g. ma 20g. tłuszczu właśnie z szynki...



Zmieniony przez - piter_1988 w dniu 2009-08-26 22:19:02
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
toszka tak samo się ma jak inne mięso mielone z niewiadomego pochodzenia dlatego należy robić jak napisał Koniu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1897
Mój koleżka remontuje hale produkcyjne jednej z zachodniopomorskich firm z branży mięsnej(nie podam nazwy, żeby chłopakom anty reklamy nie zrobić:p ) Mówi, że po tam co tam widział nigdy nie weźmie do ust mielonego mięsą. Podobno mielą tam najgorszy syf z penisami i oczami włącznie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
koorfa wlasnie mialem 2 paczki tego mielonego w lodowce miałem smaka i szukalem przepisow... w dodatku jestem z zachodnio-pomorskiego

ale po przeczytaniu ostatniego posta zastanawiam sie czy tego nie wy*** pare latek pracowałem w przetworni kebabow i kebaba tez nie tkne... heh najlepiej smakuje jak sie nie wie z czego to jest
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
To akurat jest wiadome jęsli sam nie zmielisz kawałka mięsa i nie widzisz co mielisz lepiej nie jeśc

Kalgan jak pracowałeś był temat wczoraj o kebabach powiedz chłopakom

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta dieta jest dobra? -8kg

Następny temat

Dietowe przekroczenia

electro
Polecane artykuły