Ok nareszcie konkretna odpowiedź. Zastanawia mnie tyko czy nie za mało ćwiczen na klate tzn wstepnie były porecze, ciezki wycisk oraz wycisk + izolacja a teraz sa porecze, wycisk i izolacja.
Jedno cchialem sie spytać mianowicie cz to nie podchodzi juz pod tył barków?:
6. Podciaganie hantli leząc na ławce płasko - ŁOKCIE NA BOKI!
Na początku dałem to ćwiczenie żeby zaatakowac inny rejon pleców ale teraz mam wątpliwości
Tego nie czaje zabardzo
+ściaganie drążka na prostych rękach i/lub przenoszenie sztangielki.
To ma być superseria czy jak? ściąganie jest na plecy a przenoszenie na klatke czy na odwrót? bo zawsze mi sie myli
Wkażdym razie zrobie najpierw ten plan własnie a po 6-8 tygodnaich zmeinie na klata + tric. plecy + bic
pzdr
Jedno cchialem sie spytać mianowicie cz to nie podchodzi juz pod tył barków?:
6. Podciaganie hantli leząc na ławce płasko - ŁOKCIE NA BOKI!
Na początku dałem to ćwiczenie żeby zaatakowac inny rejon pleców ale teraz mam wątpliwości
Tego nie czaje zabardzo
+ściaganie drążka na prostych rękach i/lub przenoszenie sztangielki.
To ma być superseria czy jak? ściąganie jest na plecy a przenoszenie na klatke czy na odwrót? bo zawsze mi sie myli
Wkażdym razie zrobie najpierw ten plan własnie a po 6-8 tygodnaich zmeinie na klata + tric. plecy + bic
pzdr