SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przeskakiwanie/ból barku.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4105
Witam, nie wiedziałem gdzie założyć temat, więc zakładam tutaj.
Jakiś tydzień temu, podczas treningu zabolał mnie trochę prawy bark, ale zacisnąłem zęby i trenowałem dalej.
Podczas poniedziałkowego treningu ból się nasilił na tyle, że byłem w stanie zrobić tylko klatę, barków i tricepsa nie ruszyłem.
Teraz ból barku stopniowo mija, ale bark jest tak jakby nie mój i do tego mi coś w nim przeskakuje :-/
Jakie mogą być tego powody? Czy powinienem przerwać treningi na dłużej, bo szczerze mówiąc w wakacje mam najwięcej czasu i zależałoby mi na tym, żeby nie przerywać.
Z góry dzięki, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
temat do działu zdrowie
na przyszłość-jak poczujesz jakiś nieprzyjemny ,przeszywający ból
to przerwij trening ,nie rób nic na siłę
to przeskakiwanie to po prostu stan zapalny
kup fastum żel smaruj kilka razy dziennie
i przerwa w treningach

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14991
Do tego dobre rozciaganie i rozgrzewka przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27082
przeskakiwanie to stan zapalny ??

Kiedyś upadł mi spory kawal drewna na przedramie i od tamtego czasu ciagle mi cos przeskakuje w lokciu (czasem tez chrupie). Od tamtego wypadku minelo z 5 lat i mam tak caly czas, jak to mozliwe ze mam stan zapalny tak dlugo, dodam tylko ze nie boli mnie to
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Wbrew pozorom to nie kolano, ale właśnie bark jest największym bublem w ciele człowieka. Bardzo łatwo zepsouć, trudno naprawić.

Masz off od barków na conajmniej pół roku. A co za tym idzie także od klatki.

Plus oczywiście leczenie i wizyta u lekarza.

A jak Cię diabeł podkusi by ćwiczyć, to powodzenia.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w podziale treningu

Następny temat

łaczenei grup miesni w splicie

electro
Polecane artykuły