SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MASA...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, prosil bym o profesjonalna pomoc przy ułozeniu treningu + jakiejs diety i ewentualnie jakis odzywek .Forumowi hejterzy off prosze ;. Z grory dzieki za pomoc.

Cwiczyc moge 3-4 razy w tygodniu po 2 godzinki.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 82

Wzrost: 187

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: niecale 5 miesiecy

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): silownia full

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

Zmieniony przez - jendrekz w dniu 2009-07-29 00:27:50

Zmieniony przez - jendrekz w dniu 2009-07-29 00:30:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13614
tematy podwieszone nikt nie bedzie za Ciebie ukladal planu treningowego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8481
ja bym robił tak:
1) klata(3cw po 4 s) + triceps( 2 cw po 4s)
2) plecy(3cw po 4s) + biceps (2cw po 4s) + przedramię (2cw po 3 serie)
3) nogi(3cw po 4 s) + barki (3ćw po 3-4s) + brzuch (3cw po 3s)

a to dlatego, że w 1) i 2) mięśnie ćwiczysz raz w tygodniu, daje lepszy efekt i jest więcej korzyści jak ćwiczysz w takim ułożeniu. W takim ułożeniu nie potrzeba CI już dużo serii na biceps triceps i przedramię. W ogóle jeśli jedziesz na sucho lub na odżywkach to nie musisz katować się duża ilością serii. Naucz się jak najmniejszym wysiłkiem osiągać jak najwięcej. Brzuch raz w tyg starczy. A do nóg jak chcesz dorzuć łydki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8481
dieta to sobie poczytaj :P a odżywki to jak nie masz co z kasą robić to wydaj ją na białko albo bcaa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki

Następny temat

czy wyniki będą dobre

Shoty
Polecane artykuły