SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta i białko.. jak brać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
tak jak w temacie mam diete :
śniadanie :
owsiane 70 g,
mleko 250 ml ,
migdały 10 g,
włoskie 20 g,
porcja białka 30g na wodzie
b:45 t: 30 ww:59

drugie śniadanie:
chleb pełnoziarnisty żytni (wszedzie taki jest) ok 150 g,
mięso 70g,
orzechy włoskie 20 g,
lub
150 g chleba + 70 g sera żołtego
b:28 t:19 w:72

przed treningiem :
100g mięsa,
100 g ryżu/kaszy/makaronu,
10 g oliwy
b:29 t:13 w:68

bespośrednio po treningu - 2 banany

po treningowy :
100 g ryzu białego/białego makaronu
lub 100g makaronu bardziej rozgotowanego
lub 420 g ziemniaków + 100 g mięsa
b:28 t:2 ww:77

kolacja :
chleb 75g,
4 jaja
lub chleb 75 g, 100 g tuńczyka/mięsa + 20 g oliwy
b:28, t:22 ww:37

przed snem:
jajecznica z 4 jaj+warzywa
b:30 t:18 ww:8

i kupiłem teraz białko HI-TEC whey protein.. czy brać białko z posiłkami czy pomiędzy? prosze o pomoc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3150
Białko brać z posiłkiem, to jest dodatek żebyś mógł łatwiej zbilansować diete, a kiedy brać to masz napisane na opakowaniu.

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
informacja z opakowania co do dawkowania nie warto sie sugerowac

bialko z odzywki jesz wowczas, gdy nie masz mozliwosci dostarczenia go z naturalnego zrodla, wtedy siegasz po odzywke

mozesz tez dac bezposrednio po treningu

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
nie zamieniaj miesa na ser zolty ser moze byc dodatkiem a nie zrodlem bialka,na noc jajecznica to kiepski pomysl lepszy twarog/odzywka i do tego oliwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9932
jajecznica zla na noc a to dlaczego?? - jest bialko jest tliuszcz
tak samo jak twarog plus oliwa - bialko tluszcz

ja ostatnio wcinam przed snem (1-1,5h) ok 150g makaronu durum - rewelacja nie tam zadne bialko czy tluszcz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
pewnie kolesiowi chodzi o to, ze jajecznica jest dosc ciezkostrawna, a na noc nie powinno sie obciazac nadmiernie ukladu trawiennego.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
j/w tak samo np.orzechy tez tluszcz ale ciezko strawne sa wiec na noc nie za bardzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9932
a twarog plus tluszcz ciezkostrawny nie jest?? w koncu tluszcz zwieksza czas przebywania posilku w zoladku plus dlugi czas trawienia kazeiny z sera

najgorsze co moze byc na noc to posilek ktory lezy w zoladku a nie watpliwie ww takim jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6003
Ale dużo osób zaleca np. twaróg + oliwę na noc, właśnie dlatego, że to się długo trawi = długo "chroni" mięśnie, dostarczając im substancji odżywczych.

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9932
obciazajac przy tym watrobe i nie dajac jej mozliwosci gromadzenia glikogenu kiedy jej to najlepszy moment na to
przy okazju bardzo istotna kwestia jest tryptofan, ktorego transport zostaje utrudniony przez aminokwasy bialkowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 480
mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie.. biore od tygodnia L-karnityne zeby glownie wyrzeźbić brzuch a nie mięśnie całego ciała.. czy moge brać L-karnityne i mieć diete na mase a do tego brać białko? myśle ze L-karnityna pomoże troche utrzymać brzuch w lepszej formie gdy będę ćwiczył i żebym sie nie ,,spasł'' ponieważ wole być wyrzeźbiony ale też nie do przesady..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i Siłownia wasza pomoc

Następny temat

Redukcja low carb do oceny

Shoty
Polecane artykuły