SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i Siłownia wasza pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Witam was właśnie zamierzam sie wziąć do ćwiczeń i diete
i mam nadzieje że mi pomożecie a więc zacznijmy mam 15 lat waże 59kg mierze 162cm wysokości moje zamiary? przede wszystkim schudnąć no i powoli rzeźbić sylwetke ćwiczyć mam zamiar w domu bo mam troche sprzętu (rowerek,drążek,worek bokserski,ławeczka ze sporymi możliwościami) wydaje mi się że wystaczy mi tego z czasem coś dokupie a wiem że na takich sprzętach da rady sie dobrze wyrzeźbić wiem że oprócz ćwiczeń siłowych musza pojawić sie Aerobyu itd bo musze stracić w udach,pośladkach itd sportów nie uprawiam często grywam w piłkę nożną no i boksuje to chyba wszystko
chcę sie was poradzić w sprawach diety i ćwiczeń oczywiście nie musicie wszystkiego robić za mnie wiem że sam musze szukać ale doradźcie mi jakiej diety moge użyć mniej więcej jak rozłożyć ćwiczenia żeby organizmu nie wycięczać bo wiem że diety są dość wyczerpujące mam nadzieje że będziecie wyrozumiali i mi pomożecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1095
https://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html  -Dieta

https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html - Silka

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html  - Dom

A jesli chodzi o aeroby to biegaj 3 razy w tygodniu
No chyba ze masz siano to polecam basem poniewaz plywajac cwiczymy wszystkie partie miesniowe i ponadto nie obciazamy stawow to tyle ;))

Milej zabawy ;))

Zmieniony przez - rafal741 w dniu 2009-07-25 15:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym w wieku 15 lat jest wykluczona, więc zapomnij. Odchudzać się możesz jedynie wprowadzając regularne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
MOrales tzn? mam ograniczyć jedenie i ćwiczyć? nie wierze że jaka kolwiek dieta by sie la 15 latka nie znalazła może bez bilansu kalorycznego ale jakaś napewno dzięki wielkie za rady czekam na kolejne..
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ograniczanie junk food to jedyna rada. Jedz zdrowe, niskoprzetworzone jedzenie. Mięso, jaja, ryby, oleje i orzechy, kasze, ciemne makarony i brązowy ryż. Nic więcej na temat diety.
Ograniczanie kalorii prowadzi do niedoborów wapnia a w konsekwencji do słabszych kości i zębów. Więc jak nie chcesz mieć szuflady i osteoporozy w wieku 40 lat, to nie ograniczaj kalorii, bo to niczemu dobremu nie służy osobie której organizm się rozwija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Rozumiem i wiem o tym tzn nie którzy nie mają zastrzeżeniem po prostu sugerują dobranie odpowiedniej diety widzisz jedzenie żywności zdrowej i jedzenie ich w odpowiednich ilościach to już pewnego rodzaju dieta a więc no trudno zrobię jak mówisz ograniczę jedzenie będę sie sugerował piramidą w efekcie będę chudł dłużej ale zdrowiej no i na treningi będą siły dobrze mówię ? :E
a co do ćwiczeń to poczytałem tu troche i myślę że godzina dziennie Aeorbu i godzina-dwie dziennie ćwiczeń siłowych powinny wystarczyć w niedziele dzien wolny od wysiłku będę robił i każdą partię mieśni ćwiczył co dwa dni jeżeli są jeszcze jakieś rady,zastrzeżenie itp to prosze pisać ;)
dzięki i pozro

Zmieniony przez - aham w dniu 2009-07-25 17:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz do tematów pod moim postem, tam opisałem treningi siłowe i inne wspomagające budowanie zdrowej i estetycznej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Dzięki poczytałem już mniej więcej kapuje o co chodzi jeszcze jakbyś mógł mi pomóc z dobraniem odpowiedniej żywności to był był bym wdzięczny chodzi o to co i kiedy moge jeść w jakich ilościach ile razy dziennie no i przez jaki okres..czy cały czas czy przez pół roku bo to chyba też istotne? dzięki ci wielkie za rady
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek 117->112 i zatrzymanie - ektomorfik

Następny temat

dieta i białko.. jak brać

WHEY premium