Tu jest poprawiona wersja rozpiski - na podstawie rad OwnaGe'a
4 serie przeważnie 10-8-8-6
PONIEDZIAŁEK: Klatka,biceps,przedramię
-Wyciskanie na poziomej
-Wyciskanie sztangi głową w dół
-Rozpiętki 3x10 (maxymalnym obciążeniem jakim dam rade zrobić 10 poprawnych)
-Uginanie ramion ze sztangą stojąc(lepiej prostą czy łamaną sztangą?)
-Uginanie ramion z hantelkami (chwyt młotkowy)
-Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie \3xmax
-Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie \3xmax
ŚRODA Plecy, nogi
-
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem (nie koliduje z bicepsami w pon?)
-Martwy ciąg
-Szrugsy
-Wiosłowanie sztangą
-Przysiady ze sztangą
-Prostowanie nóg w siadzie(na maszynie)
-Wspięcia na palce w staniu
PIĄTEK Barki, tricepsy
-Wyciskanie sztangi naprzemiennie
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
-Unoszenie hantli w opadzie tułowia
-Prostowanie ramion na wyciągu stojąc
-Francuskie wyciskanie sztangielek siedząc
-Pompki na poręczach /3x10
Wiem, że w niektórych partiach mają być inne serie i powtórzenia.
Jak myślicie?