SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trenig- poprawa proszę o pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Proszę o ewentualne poprawy mojego planu a także jakże cenne dla mnie uwagi:

Poniedziałek: klatka + bicepsy

-wyciskanie sztangi na ławce poziomej- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-wyciskanie hantelek na ławce poziomej- 12, 10, 8, 6 ze zmiennym ciężarem
-rozpiętki- 12, 10, 8, 6 ze zmiennym ciężarem
-uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-uginanie ramion na stojąco- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (UCHWYT „MŁOTKOWY")- 12, 10 ze zmiennym ciężarem


Wtorek: nogi
-wielkie łydki według szorpex- 2 serie
-prostowanie nóg w siadzie na atlasie- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-uginanie nóg w leżeniu na brzuchu- 2 serie x 15 powtórzeń
-przysiady wykroczne z hantelkami- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-przewodzenie nóg do wewnątrz- 12

Środa:wolna

Czwartek: barki + tricepsy
-wyciskanie sztangielek- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-arnoldki- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia- 12, 10 ze zmiennym ciężarem
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-górny ciąg do pleców na atlasie- 12, 10 ze zmiennym ciężarem
-pompki na taboretach-12, 10, 8

Piątek: plecy
-podciąganie sztangielek w opadzie (wiosłowanie)- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-podciąganie końca sztangi w opadzie- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem
-górny ciąg do pleców na atlasie nachwytem- 12, 10 ze zmiennym ciężarem
-górny ciąg do pleców na atlasie podchwytem- 12, 10, 8 ze zmiennym ciężarem

Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31643
kootek już dobre zmiany Ci powiedział jakie powinieneś zrobić w planie. Ten program 100 pompek to dno więc tymbardziej sobie odpuść, FBW + ewentualnie A6W Ci wystarczy.
Łydki póki co rób normalnie, nie wg. jakiegoś specjalnego programu: 3 serie wspięć na jednym treningu (albo A albo B) będą OK

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Wypelnij ankiete.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 85

Wzrost : 183

Cel treningowy : redukcja, wzrost siły, wyrzeźbienie mięśni

Staż treningowy na słowni : 5 tygodni

Uprawiane inne sporty : piłka nożna na wf

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : atlas do ćwiczeń,sztanga 30kg, 2 hantelki po 15 kg

Dieta : brak, po treningu surowe bialko kurze

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Zmieniony przez - HOH w dniu 2009-07-02 21:10:24
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Przenosze, bo sprzet slaby bardzo.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
A co cwiczyles przez te 5 tygodni?
Na split za wczesnie, teraz fbw ( albo stacyjny ) spokojnie ulozysz na tym sprzecie..
A i diete uloz to nie bedziesz musial pic tych surowych bialek kurzych

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-02 21:38:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Poprzedni plan to act z przyrostem masy okolo 8 kg a w pasie nie doszło centymetrów.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trening stacyjny zacznij...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Poprawiłem plan na fbw, ćwiczę w poniedziałek, środę i piątek.
Plan podzieliłem tak plan a, plan b, plan a, plan b i analogicznie dalej.W dni nietreningowe tj. wtorek, czwartek, sobotę planuję robić trening interwałowy.

Przedstawia się on tak:

<b>PLAN A</b>
-wielkie łydki według szorpex x3
-wiosłowanie sztangielkami x3
-rozpiętki x3
-wyciskanie hantelek siedząc stroną wewnętrzną rąk x2
-uginanie ramion z hantelkami stojąc x2
-pompki w podporze tyłem x2

<b>PLAN B</b>
-przysiady wykroczne z hantelkami x3
-podciąganie końca sztangi w opadzie x3
-wyciskanie hantelek na ławce poziomej x3
-arnoldki x2
-robienie kata prostego rękami x2
-wyciskanie francuskie jednorącz sztangielkami w siadzie x2

Proszę o jakieś uwagi a także poprawę jęsli coś jest źle. Wcześniej ćwiczyłe 8 tygodni act i tak jak mówiłe waga + 10 kg a pas ten sam (84 cm).Do tego wykonuję jeszcze a6w i program 100 pompek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
To tak wg mnie program 100 pompek sobie odpusc, a6w ( no chyba ze efkty sa zadawalajace , to mozesz robic ) ..
W plane rozpietki wywal, zastap je nie wiem dipsami na przyklad. Lydki cwicz na koncu kazdego treningu albo na co drugim.. Zamiast lydek w pierwszym planie daj przysiady, albo hack przysiady. Reszta ok, choc przydalby sie drazek..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
Niech jeszcze inni się wypowiedzą, a ile powinna trwać regeneracja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Najczesciej dwa tygodnie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny-poczatkujacy ;)

Następny temat

Regeneracja, poranny trening

electro
Polecane artykuły