SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakłucona progresja w hst prosze o pomoc a jutro kolejny trening :(

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
wczoraj miałem pierwszy trening cyklu 10 po 12 dniowym sd (pomijam cykl 15) stosuje diete redukcyjna i od przyszłego tygodni wprowadzam dodatkowo hit
Nie chciałem tracic tygodnia cwiczen na ustalanie maksow wiec obliczyłem swoje maksy dala z wzorow stosowanych w rehabilitacji (ale nie wziołem pod uwage kilku kwesti na ostatnim cyklu stosowałem suplementacje kreatyna, od tygodnia na sd robiłem areoby i redukcyjna diete) i lekko zawyzyłem swoje maksy np; ławka płasaka moj maks 116kg wiec według wzoru 10 powtorzen jest rownoznaczne z 75procentami pomnoazyłem i wyszło mi 87 kg jako maks i progresja ;
1)67 2)71 3)75 4)79 5)83 6)87 progresj ao 5 procent ciezaru
w praktyce okazało sie to nie wykonalne siła spadła po sd z areobami i dieta redukcyjna co prwada wykonałem 2 s po 10 powtorzen tym ciezrem ale z trudnoscia i watpie w to zebym n akolejnych terningach mogł stoswac progresje bez załąmania miesnowego podobnie było z cwiczeniami na inne partie i co teraz :(
-Mysle ze pojade według maksow z popzedniego cyklu lepiej jak bede nie dotrenowany niz przetrenowany (nie chce sie spalic) tym bardziej ze od nowego tyg dochodzi hit mam diete redukcyja i stosuje hst z krutszymi przerwam miedzy serjami i zwiekszyłem objetosc treningu o jedna seria na duze partie
co sodzicie o takim rozwiazaniu tej problemowej sytuacji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
hit

Czy może HIIT ?

-Mysle ze pojade według maksow z popzedniego cyklu lepiej jak bede nie dotrenowany niz przetrenowany (nie chce sie spalic)

Za

Możesz tez zastosować clustering.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
mysle ze mozesz powtorzyc rozpiske ciezarow z poprzedniego makrocyklu (ew. lekko zmodyfikowaną), albo dac "domyslną" progresje na czas redukcji zachowujac zasady HST a w normalnym okresie pojechac na dobrze ustalonych maxach.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
wileke dzieki za odpowiedzi ;
-hitem pojade dodatkowo od nowego tyg zamaist areobow(kolana nie juz nie wytrzymuja )
-zastosuje wiec rozpiske z ostsniego cyklu hst+zwikeszenie objetosci treningow jedna seria wiecje na duze partie skrucenie czasu przerw miedzy cw i partiami i szybsze tempo cwiczen
jeszce raz wielkie dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
-hitem

hiTTem, pisz poprawnie, bo potem przez wyszukiwarke znajduje sie bzdury.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
ok hittem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

standardowo - sprawdzcie to HST ;)

Następny temat

opinia odnosnie HST

WHEY premium