SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wasze opinie o low carb na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31243
witam.zakonczylem diete redukcyjna i zamierzam budowac mase ciala.pragne to robic jednak tak,aby potem bylo jak najmniej tluszczu do redukcji.jakie sa waze opinie o low carb?czy masujac na tej diecie poziom tkanki tłuszczowej nie zwiekszy sie??/prosze o rade

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
Dieta typowa dla endomorfika. Jak dla mnie super, ale i tak wole carb cycling ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31243
czy po low carb na mase tkanka tłuszczowa bd mniejsza niz przy nasowaniu na innych dietach?????czy sa jakies sposoby aby tego tłuszczu nazbieralo sie jak najmniej??/wiem ze HIIT to znakomity wynalazek ale przy masowaniu odpada...jestem endo i tłuszcz schodzi opornie.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
czemu HIT odpada??wlasnie zeby mniej zatluscilo mozna robic

co do low carb wiadomo brzuch nie jest tak wydety i wypchany jak na wysoko weglowodanowej,nie ma skokow insulinowych, nie ma uczucia sennosci,ociezalosci no i trudniej sie zatluscic,j/w koledzy pisali na mase dla endo idealne,dla ekto/mezo raczej na redukcje/rzezbe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31243
czytalem ze hiit i trening na mase nie powinien byc laczony.wiec jak to jest?????????????????

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mas do oceny

Następny temat

jak zakończyć redukcję

electro
Polecane artykuły