SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zażywać BCAA, MSM i Glukozaminę podczas Low Carb na Masę ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1186
Witam :) Dowiedziałem się jak zażywać kreatynę i w jakich proporcjach... jednak nadal nie wiem w jakich ilościach i o jakich porach stosować BCAA, Glukozaminę i MSM podczas stosowania diety Low Carb na masę... Proszę wam o poradę... kiedy, co i w jakich ilościach ?? Aha mam jeszcze ZMA apteczne, które mam wziąć przed snem... ile tego wziąć ?? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

I takie jedno pytanie poza tematem... nie znam dokładnie termonologii forum i jeden z forumowiczów napisał: " po treningu 5g kreatyny/stack." No właśnie co oznacza to " stack " ?? Ja rozumiem, że mam po prostu zjeść 5g kreatyny... dobrze zrozumiałem ?? Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
proponuje, zebys zalozyl jeszcze 10 innych postow z roznymi pytaniami


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1186
Przepraszam ale zamieściłem kolejny post, bo nie uzyskałem wszystkich ważnych dla mnie informacji - nie uzyskałem odpowiedzi. Sorki za błąd - zapamiętam na przyszłość :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co robic zeby duzo zyskac na wadze???

Następny temat

Dietka Na Mase Do Oceny

WHEY premium