SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w ułożeniu planu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4131
Witam.Prosze o ułożeniu mi planu ćwiczeń na poprawę sylwetki. Chciałbym także dodać,że biegam 5 razy w tygodniu.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 84

Wzrost: 181

Cel treningowy: ładna sylwetka

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: piłka ręczna,badminton

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): modlitewnik,sztanga,hantle,gryf łamany

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: astma

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Prosze bardzo:

Przysiad ze sztanga na barkach 3s
Wyciskanie plasko 3s
Martwy ciag 1s
Wioslowanie hantlem w podporze 3s

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
jeszcze zrob zolnierskie;)

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
eeroo narazie nie potrzeba... Jest to zupelny swierzak, a barki delikatnie pracuja przy wyciskaniu i wiosle, a taki bodziec narazie mu wystarczy

zd.r

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4131
Mam kilka pytań do georgu :
1.Ile razy tygodniowo tak ćwiczyć?
2.Czy takie ćwiczenia wystarczą,ponieważ chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu po 1h?
3.Czy moja masa jest zła dla początkującego(mam troche tłuszczu,chce go zgubić)?
4.Jesteś jakieś ryzyko,że nie urosne wiecej?
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
1.Ile razy tygodniowo tak ćwiczyć?

3 razy w tygodniu co drugi dzien (np poniedzialek, sroda, piatek) wystarcza Jest to najoptymalniejsza liczba treningow


2.Czy takie ćwiczenia wystarczą,ponieważ chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu po 1h?

W zupelnosci wystarcza... Masz za malo doswiadczenia by cwiczyc po 5 razy w tygodniu... Tak mozesz cwiczyc za pare lat jak poznasz dokladnie swoj organizm.


3.Czy moja masa jest zła dla początkującego(mam troche tłuszczu,chce go zgubić)?

Jesli masz troche tluszczyku to sie nie przejmuj... Zapewne twoj organizm na poczatku jak u wiekszosci zareaguje ogolno poprawa sylwetki poprzes spalenie tluszczyku i nabranie czystej masy


4.Jesteś jakieś ryzyko,że nie urosne wiecej?

Co do tego w wyszukiwarce znajdziesz art z szeroko opisanym problemem

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
1.cwicz 3x w tygodniu
2. Wystarcza rozumiemy ze masz checi ale 3x wystarczy trening ten nie zajmie Ci 1h ale efekty napewno beda
3. Masz dosyc dobra mase ale skoro biegasz to jest dobrze zadbaj o jakas diete malo weglowodanow ale to juz inny dzial.
4.Nie ma takiego ryzyka o ile bedziesz przykladal uwage do techniki.

lece w kime jeszcze znalazlem dla Ciebie link jesli chodzi o wzrost:
https://www.sfd.pl/Siłownia_a_wzrost_-_wejdź_:_-t213555.html
milej lektury

Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-06-24 01:26:58

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4131
Dziekuję wszystkim za pomoc,ciesze sie ze wszystko ok. No to za pare miesiecy moze wrzuce zdjecia z efektów :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu planu!

Następny temat

Cwiczenia na brzuch,jakie???

electro
Polecane artykuły