SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 309016

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
Ja powiem wam że ćwiczę 6 dni w tygodniu i powiedźcie mi czym sie różni jabko ....(cm3) od zwykłej kreatyny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4617
Inna formoa kreatyny, a w skutkach tym ze nie masz efektu pomy, tzn ze nie nabierasz tyle wody w miesnie jak po mono. Czyli po zakonczeniu cyklu nie spadna Ci tak bardzo obwody miesni jak po mono. A co do poprawy sily to opinie sa podzielone jedni twierdza ze jablko jest mocniejsze, inni ze wszystkie formy sa takie same.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
Ale warto cm3 spróbować??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4617
W tej cenie i jakosci warto, ja sam stosuje i jestem zadowolony z efektow, ale jesli nie masz dobrze ulozonej diety i treningu to nie bedziesz zadowolony z zadnej kreatyny, bo dieta i dobry trening to podstawa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Racja mindj. Na pewno warto spróbować ale jak jeszcze nic nie bierzesz zacznij sobie od mono.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
"mono" o co chodzi?Bo ja jutro zamierzam iśc do miasta i kupic cm3 piszcie piszcie a co do jesteście zadowoleni z efektów jakie są lepiej mieśnie sa naprężone ?? czy jak??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
jak nie masz zielonego pojęcia to sobie po czytaj, po siedź troche w tematach obczaj co nie co i w tedy bd wiedział sam co wziąć a nie..mono to jest mikrorozdrobniona kreatyna. lepiej się wchłania i na początek akurat, jeżeli chodzi o cykl kreatynowy

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez soltys88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
No ok dzieki i co to jest lepsze na początek niż cm3?? nie można od razu brać cm3?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23401
Człowieku, na Twoją niedowagę to jest micha a nie kreatyna
Nie masz pojęcia o odżywianiu a za suple chcesz się brać. Nie tędy droga
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

electro
Polecane artykuły