Witam mam 183cm i 75kg
Chciał bym zgubic troche tluszczu i nabrac miesni
czy taki plan odzywiania jest dobry ??
1 Śniadanie (8.00)
- Owsianka ,
- Jajecznica + Malo pieczywa czarnego
- Malo pieczywa czarnego + twaróg wiejski, albo tuńczyk
- Zupa mleczna
2 Śniadanie (11.30):
-orzechy + łyżka oliwy + serek wiejski + warzywa
-orzechy + łyżka oliwy + tuńczyk + warzywa
-orzechy + łyżka oliwy + białko + warzywa
3 Obiad (14.30)
- Ryż + pierś z kurczaka + warzywa
- Ryż + ryba + warzywa
- Ryż po chińsku
pomóżcie mi cos tu dorzucić bo długo nie dam rady cały czas jedząc to samo
4 Przed treningowy (16.00):
-serek wiejski
-tuńczyk + owoc
5 Po treningu (20:00):
-ryż brązowy + pierś z kurczaka + białko + owoc
-serek wiejski + białko + owoc
-tuńczyk + białko + owoc
pomóżcie mi cos tu dorzucić bo długo nie dam rady cały czas jedząc to samo
Dziekuje za pomoc :)!!!
Chciał bym zgubic troche tluszczu i nabrac miesni
czy taki plan odzywiania jest dobry ??
1 Śniadanie (8.00)
- Owsianka ,
- Jajecznica + Malo pieczywa czarnego
- Malo pieczywa czarnego + twaróg wiejski, albo tuńczyk
- Zupa mleczna
2 Śniadanie (11.30):
-orzechy + łyżka oliwy + serek wiejski + warzywa
-orzechy + łyżka oliwy + tuńczyk + warzywa
-orzechy + łyżka oliwy + białko + warzywa
3 Obiad (14.30)
- Ryż + pierś z kurczaka + warzywa
- Ryż + ryba + warzywa
- Ryż po chińsku
pomóżcie mi cos tu dorzucić bo długo nie dam rady cały czas jedząc to samo
4 Przed treningowy (16.00):
-serek wiejski
-tuńczyk + owoc
5 Po treningu (20:00):
-ryż brązowy + pierś z kurczaka + białko + owoc
-serek wiejski + białko + owoc
-tuńczyk + białko + owoc
pomóżcie mi cos tu dorzucić bo długo nie dam rady cały czas jedząc to samo
Dziekuje za pomoc :)!!!
Krzysztof Piekarz
ja sie za bardzo w trendach kulinarnych nie orientuje ale jeśli z mięsem to mam nadzieje że nie jest to jakiś zmielony gulach tylko normalne mięśo. Ryż nie biały tylko żeby był brązowy/parboiled/basmati. Zamiast ryżu możesz dać kasze jęczmienną/gryczaną, makaron z mąki durum. Potrawy posypuj sobie różnymi przyprawami mi to pozawala mienić trochę smak i w ten sposób mniej dokucza mi monotonia posiłków