SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MONO czy jest sens ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5386
ty gosciu chyba sam nie wiesz czego chcesz. moge za ciebie zjesc puszke mono jak nie potrafisz sie zdecydowac. wchodzisz w to? gwarantuje wzrost sily

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
no bo jedem mówi tak, drugi inaczej :) a TAK DLA TWOJEJ SWIADOMOSCI TO NIEWIEM CZEGO CHCE i dlatego pisze tutaj na forum. Nie pisz bezsensownych postów tylko lepiej coś doradź i koniec :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Jak nie wiesz, czego chcesz, to nie pogadamy.


MONO czy jest sens ??

Nie ma.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
dlaczego niema ? uzasadnij swoją odpowiedź... bo kozaczysz zamiast pomóc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5386
ja reflektuje mono. nie potrafie tego wytlumaczyc ale zdecydowanie najlepiej szlo mi na hi tec ktp creatine z faza nasycenia... teraz jak kupuje to zwykla rozdrobniona i biore w stalych dawkach. stackow i innych nie uzywam bo mi przesadzona pompa przeszkadza w treningach. aha i vitalmaxa nie polecam.

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
Kupuje 500g mono universala i nitrobolon II tylko ile tego nitro ?? tak zeby starczyło na cykl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21170
monohydrat to najtansza i najlepsza kreatyna! jezeli ktos nie potrafi nic z mono wyciagnac to nie powinien sie brac za inne kreatyny! a jako ze robisz dopiero 3 cykl to o wiele za wczesnie na inne specyfiki! tylko monohydrat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11422
mi najbardziej podoba sie 400 caps z treca
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
to się z nim umów

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro II 1100g + cm3 180, czy nitro energizer 1100g + cm3 180

Następny temat

Suplementacja i odzywianie okołotreningowe

electro
Polecane artykuły