SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273893

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2400
Jak dla mnie totalna kiepa. Lącze Horse z Hyperfusion i narazie nic. Lekkie mrowienie na 1 treningu. Potem nic. Niby jesst napisane zeby brac jedna miarke , biore po 2 i takze nic nie czuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4602
czyli wtopiles kase w bloto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2400
nano vapor 100x lepszy. Ale napisze jeszcze jakies male podsumowanie po cyklu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Miras jak długo już przyjmujesz hp?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2400
Od wczoraj 3 tydzien leci. Wczorajszy trening moge zaliczyc jednak do udanych. Moze cos sie odblokowalo:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4602
ja hp czuje juz po pierwszej dawce , po 5 min do spozycia rozpoczyna sie swedzenie na wskutek betaniny, po 15 minutach dostaje wariacji i nie wiem co mam z soba zrobic, cwiczy sie naprawde elegancko, wlasnie rozpoczalem cykl na hp+mono
kiedy juz bralem hp i moge z czystym sumieniem polecic kazdemu! noo chyba ze jest mirasem :D ale to juz tak jest ze czasem sie zdarzy ktos komu nie podejdzie, np kumpel sprzedal bo mu sie rzygac po tym chce i ogolnie zle sie czuje na silowni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2400
Ile wazysz? wiek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4602
24 lata , waga kolo 75
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2400
ja młodszy ale wiecej waze;p moze dlatego. Ale tak jak mówie wczoraj ponad 2 miarki i troche powera bylo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4602
ja pierdziele ponad 2 miarki to chyba by mi pikawa sie rozleciala
wydaje mi sie ze poprostu nie jestes zabardzo podatny na hp i tyle, czujesz wogole swedzenie, mrowienie???

btw. a jak z obwodami i masa na cyklu?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

electro
Polecane artykuły