SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Sila] Liczy sie tylko sila!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
No IMO to ma dużo braków i za mało partii.

Rozważył bym uzupełnienia - wiosło, jakieś złożone na trica (poręcze etc.) Nie wiem co ma SENE w planie na wycisk.

MC i dociągań bym na pewno nie łączył na jednej sesji.

Przysiady na pewno bym robił 2x w tygodniu.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-05-03 22:06:52

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html

Wioslo tez bym chetnie dodal, ale po MC i dociaganiach prostowniki nie dadza rady.
W takim razie jak to zmodyfikowac?
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
A po co tkwić w pseudo-modyfikacjach split kulturystycznego na modłę siłową?

Rozdziel sobie MC od wiosłowania, drążek od wiosłowania i MC.

Siła kieruje się całkowicie innymi regułami i treningami.

=> Siła! www.***********/czvwgx

Tam masz kilka planów wg lepszych koncepcji. Wybierz coś.

Ma marginesie ja podciągam się z 3x w tygodniu na maxa, wiosłowanie mam 1x (a też mogę mieć 2x), MC 1x naprzemiennie z dociąganiem (o ile jest taka potrzeba), przysiady 2x, wyciskanie 2-3x + reszta.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-05-03 22:17:21

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie nad treningiem bede musial sie jeszcze zastanowic przez nastepny tydzien.
Tymczasem bede dalej jechal fbw.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis matura z polskiego poszla bezproblemowo. Mialem racje nie przygotowujac sie wcale

Dieta
1. Jogurt + bialko
2. Pizza z Da Grasso
3. Jajecznica + razowiec
4. Tuna + wafle ryzowe + lody
5. Tuna + oliwa
6. Bialko

Po pisemnych maturach zaczne to ogarniac.


Jutro jade ogladac mieszkanie, mala kawalerka ale dla mnie na poczatek wystarczy. Mieszkanie w akademiku mam zaliczone zanim jeszcze poszedlem na studia, ale mam juz troche dosyc wspolnej lazienki na 4 pokoje i hindusow ganiajacych sie po schodach o 3 w nocy

Zmieniony przez - Majklu w dniu 2009-05-04 18:43:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 27 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36273
ogarnij michę bo jest kiepsko

za hindusów masz soga i za pierwsze zdanie też

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki.
Od kilku dni stosuje proszek zasadowy, aby sie troche odkwasic. Warzyw nie wcinam to chociaz to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2228
no to powodzenia dalej nie tylko na maturze :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko dziennik Fajna odskocznia od wzorowo trzymanych z dietą, treningiem itp . Sila tez spora.

pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejsza matura z angielskiego byla banalna. Bedzie co najmniej 90%


Trening

Siady 10x60kg, 10x80kg, 10xx100kg, 6x120kg, 6x130kg
WL 10x20kg, 10x50kg, 6x70kg, 4x100kg, 6x105kg
Dipsy x6(+20kg), x4(+20kg)
Push Press 10x20kg, 6x40kg, 7x60kg, 5x60kg
Podciaganie sie podchwytem x10, x8, x7, x5
Uginanie ramion ze sztangielkami 10x20kg, 10x20kg


Komentarz
W siadach w koncu nauczylem sie dobrze klasc sztange, zrobilem z zapasem, bo w nogach jeszcze czulem lekkie mikrourazy.
Z WL stoje w miejscu, bede musial zjechac z ciezarami.
Push Press robie od niedawna, idzie coraz lepiej. W koncu wyciskalem prosto, a nie jak dotad - najpierw prostuje sie prawa, a potem lewa reka
Podciaganie sie i uginanie na biceps bezproblemowo.


Zmieniony przez - Majklu w dniu 2009-05-05 16:34:55
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik/masa/sztuka walki=progress

Następny temat

Plan treningowy - Pomoc

electro
Polecane artykuły