SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Waga

62

Wzrost

176

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

2 lata

Uprawiane inne sporty

bieganie ( raz na tydzień )

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławeczka skos/prosta, hantle , drążek

Dieta

co mama ugotuje

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

50/100/110
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Witam
Łącznie ćwiczę ok 4 lat ale pierwsze 2 na prowizorycznym sprzęcie składającym się z kół od ploneza i rury a do tego ławeczka samoróbka ( byle by można sie położyć ) Obecnie do dyspozycji mam ławeczkę taką jak ta :
http://allegro.pl/y3-laweczka-lawka-do-brzuszkow-do-cwiczen-skosna-i2519689574.html
i ta :
http://allegro.pl/atlas-lawka-do-wyciskania-duza-laweczka-do-cwiczen-i2566267308.html
Do tego 2 hantle po 8 kg i jedną 14 kg , gryf 180 cm prosty i 150cm prosty i worek treningowy( 40 kg) z rękawicami.
Od czasu do czasu ćwiczę na profesjonalnej siłowni ( 2-3 razy w miesiącu )a u siebie 3 razy w tygodniu ( ostatnio po 4 razy ) .
Głównym problemem jest brak efektów wizualnych , bo wyglądam przeciętnie i przez te 2 lata wzrosła jedynie siła a reszta stoi w miejscu . Stosowałem kilka planów treningowych , ale nic nie drgnęło , jedynie jak chciałem zrobić masówkę to przez pierwszy miesiąc z 55 kg zrobiło się 61 a potem się zatrzymało . Nigdy nie stosowałem odzywek itp , jedynie jak nie miałem weny do ćwiczeń aplikowałem jakąś przed treningówkę najczęściej NOX Pump . Wydaje mi się ,że to właśnie przez brak suplementów nie ma efektów i tutaj mam pytanie co bym musiał zakupić aby przez zimę przybrać trochę wagi ( z 70 kg ) a potem to ładnie wyrzeźbić .
Fotki postaram sie wrzucić później .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
zaj**iscie to musi wygladac jak gosc 62kg wyciska 110 na płaskiej

Może by tak dietanabol zastosować No i przydaloby Ci sie wiecej sprzetu albo idz na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1865
najwidoczniej dieta lezy u ciebie ukladasz diete(dzial odzywianie) dodajesz ewentualnie bialko jesli pare gram ci brakuje +dobrze ulozony trening i idzie masa

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Mam plany aby zrobić wyciąg na trica i plecy , ale to dopiero we wrześniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1865
francuskie wyciskanie i uginanie ze sztanga tez sie sprawdzzi wyciag mozna dac ale dla urozmaicenia w planie

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
Staż treningowy na siłowni: 2 lata
jakim planem ćwiczyłeś przez ten czas ?
co z dietą? co z odpoczynkiem? co z systematyką?
jeśli jest progres siłowy,tzn że idziesz do przodu i jest wporządku,nic nie zmieniaj dopóki nie złapie cię zastój - wtedy będziesz się zastanawiał co jest nie tak.
jeśli waga nie idzie tzn że musisz popracować nad żarciem.
suple to dodatek, włóż kasę w żarcie, suple jako uzupełnienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Przez ostatni rok plan treningowy wyglądał mniej więcej tak :
Poniedziałek:
-Klata
-bic
serie i powtórzenia się zmieniały , więc nie powiem ile czego było dokładnie
Środa :
-barki
-triceps
-nogi ( przysiady ze sztangą )
Piątek:
-plecy
-biceps
- kaptury
Sobota
bieganie ok 30-40 min 10 km uzależnione od pogody .

Zmieniony przez - szybki5151 w dniu 2012-08-17 12:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
po co bic 2 razy?W piatek zupelnie zbedny i tak aktywuje sie przy plecach. Dieta i treningu poszukaj dobrego i przyrosty beda ;) a potencjal masz skoro przy takiej masie tyle na płaskiej (nie moge wyjść z podziwu xD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
RabbitV
a potencjal masz skoro przy takiej masie tyle na płaskiej (nie moge wyjść z podziwu xD)

Właśnie to mnie najbardziej denerwuje , wyciskam tam np 100 kg i słyszę jak ktoś mówi " wow 100 kg , ale przecież on ma tak chudą rękę" .

Jak by mi ktoś podrzucił plan treningowy który bym mógł wykonać na tym sprzęcie co mam to był bym wdzięczny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
tak naprawdę wkleiłeś sam podział a nie trening...
jeśli jest progres siłowy tzn że ten trening naciebie działa, jeśli masa stoi - dieta.
biegasz po 10km,może robisz coś jeszcze innego,jakies inne formy aktywoności fizycznej w ciągu tygodnia.
musisz to wszystko uwzględnić w swoim bilansie kalorycznym, ogarnij żarcie.

masz gryf,masz ławeczkę do wyciskania,masz stojaki?drążek? ile masz obciążenia?

zestaw gotowców: (musisz mieć podstawowy sprzęt,inaczej lipa)https://www.sfd.pl/Plan_do_poprawy;_cykl_na_masę;_staż_ok._roku-t849849.html#post3

jeśli nie masz sprzętu to możesz odwiedzić dział trening w warunkach domowych.


Zmieniony przez - bm_pl w dniu 2012-08-17 12:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
Troche musisz niestety w sprzet zainwestować

U siebie mam:

-sztanga prosta,łamana
-gryfiki
-drązek
-ławka
-100kg obciazenia

I se radze ;)

Zmieniony przez - RabbitV w dniu 2012-08-17 12:51:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x5 teraz odpoczynek a co potem?

Następny temat

dolne partie ciała

WHEY premium