SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moje dłonie a treningi.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7266
Witajcie ponownie, mam nadzieję, że z tego postu śmiać się nie będziecie. Mam bardzo krótkie palce u rąk, strasznie mi to przeszkadzało przy wyciskaniu sztangi na ławeczce więc kupiłem rękawice, z usztywnianymi nadgrarstkami. Przy zakupie trzeba było podać wymiary dłoni w okolicach kciuka - zmierzyłem i podałem. Rękawice przyszły i okazało się, że na szer. są ok ale palce miałem zakryte w większej części jak 3/4 palca!!! No ale drążek. Kupiłem wypasionego Keltona wolnostojącego, ja do podciągania a tu C*UJ!!!!! Dzięki temu, że mam krótkie palce, zamiast objąć drążek dłońmi, podciągam się tak jakby na palcach - ból nie miłosierny, TRAGEDIA, MASAKRA normalnie. Co zrobić, żeby tego bólu nie było? Jakieś bandaże? Pomocy :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
rekawice przymierzyc przed zakupem

a do poprawy chwytu w sumie mozna paski, lae lepszym rozwiazaniem jest jego poprawa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1785
xXx 222

mozesz wyprobowac paski, np w martwym ciagu bardzo pomoze.
osobiscie odradzam ale lepiej juz robic z paskami niz wcale
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8121
są też haki, ale raczej mniej wygodne

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8121
tez mam dosyc krótkie palce ale nie az tak jak autor tematu, ja przewaznie w paskach trenuje cwiczenia w któych mocno liczy sie uchwyt, bo wiem ze miesnie wiecej wytrzymają niz moj uchwyt

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
kiedys robilem w paskach ale uchwyt potem sie pogarszal i dalem sobie spokoj rob duzo ciagow, kapturow itd to ci sie poprawi

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 858 Napisanych postów 4961 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83572
ile masz lat? może jesteś za młody na siłownie

Per aspera ad astra

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7266
Mam 16 lat, a z tym uchwytem to chodzi mi bardziej o drążek tzn. podciąganie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14703
Sam podciągam sie na palcach i nie sprawia mi to zadnego problemu. Malo tego, jest mi duzo wygodniej, niz jak bym objal drazek całą dłonią. Slaby nie jestem, bo podciagam sie 12-15razy z doczepionym ciezarem 20kg. Oprocz podstawowych cwiczen, o ktorych byla mowa juz wczesniej, czyli ciągi, podciagania, sprobuj zlapac np sztangielki albo sztange i wytrzymac jak najdluzej trzymajac je w dloniach. Z czasem napewno bedzie lepiej

Zmieniony przez - Hektor.asd w dniu 2009-05-04 18:09:00

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
jaką masz dlugosc dloni i najdluzszego palca?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rece

Następny temat

Po ilu dniach miesiacach latach....

electro
Polecane artykuły