SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstki, dłonie, ręce. --> Pytania

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1114
a więc witam. Sprawa wygląda tak, ćwiczę na siłowni ponad rok. masa poszła w górę 10kg przez rok. Wszystko fajnie, klatka w górę, biceps tak samo. ( info profil) Lecz moim problemem są dłonie i nadgarstki. Mam po prostu ręce pianisty. Paluszki chudziutkie, kości widać przy nadgarstku. obwód. nadgarstka to zaledwie 18.5CM ! Nawet nie wyobrażajcie sobie jak to wygląda przy bicepsie 40cm. Palce to po prostu jak patyki. Widać mi wszystkie kości. Po prostu oświęcim. Jak dla mnie to jest to żałosne przy masie 80kg/185cm. i sporym przedramieniu.
Dodam jeszcze że nigdy nie robiłem ćwiczeń na dłonie - nadgarstki. Możecie mi polecić coś skutecznego ? Jako ciekawostkę powiem że miałem ulicznego fajta rok temu jeden hit na kolesia, po czym złamałem sobie 3 palce. Prosił bym o pomoc dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Proszę: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#12
a także podchwytem.

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
nie ma ćwiczeń na nadgarstki bo tam jest sama kość - ani tłuszczu ani mięśni.
możesz jedynie ćwiczyc przedramie w celu stabilizacji nadgarstka (wzmocnienia)

poza tym szkielet to kwestia uwarunkowania genetycznego i nic z tym nie zrobisz sposobami naturalnymi.

nic wiecej Ci nie moge poradzic :)

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
na pocieszenie mogę Ci napisać, że ja mam 17,5 cm w nadgarstku ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ja pier*** stary nie masz innych zagwostek ja mam w nadgarstku 19cm 182 wzrostu 90 kg wagi 44 cm w bicu i nie wydaje mi się że mam cienkie nadgarstki a co do paluchów to zobaczysz popracujesz ciężko w życiu i pogrubieją jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ku ile ty masz lat ? Nie otwiera mi się twój profil , z wiekiem kości się pogrubiają , ale nie za dużo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,nie ma ćwiczeń na nadgarstki bo tam jest sama kość - ani tłuszczu ani mięśni" - jakby tak było, to nie mógłbyś poruszyć nadgarstkiem.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
Rafalsky powiedz mi jakie mięśnie masz okrywające nadgarstek? żadne
masz tam jedynie ścięgna które są przyczepione do mięśni przedramion, które z kolei powodują ruch nadgarstka.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Popatrz sobie na dwa dolne zdjęcia:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp 

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740




nie wiem stary ale ja tu widze tylko ścięgna. poza tym w atlasie masz zakolorowane mięśnie wraz ze ścięgnami ALE MOGE SIE MYLIĆ.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Sukcesy WCHODZIC I SIE CHAWALIC :D

Wiecej