SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kilka fotek do oceny!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 144






po 6 mies

Zmieniony przez - artsl w dniu 2009-04-12 20:21:10

Zmieniony przez - artsl w dniu 2009-04-12 20:21:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
Wrzucaj foty do jednego tematu bo śmietnik się robi i zapewne oba polecą...

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-04-12 20:22:04

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
na pół roku stażu jest bdb widać już ze cylkowałeś ;] pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
bardzo fajnie to wygląda

klata trochę odstaje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3690
za***iscie jak na pol roku cwiczen pozdro :P

co ja bym dał za doping spam %

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyć pół roku i koksić to wcale nie za***iście tylko idiotycznie!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3168
Gdzie masz napisane że coś brał?

Sylwetka dobra, biceps szczególnie mi się podoba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W pół roku ehhhh\\


Niech sam zainteresowany opowie:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13665
Jak na pół roku to bdb
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27667
może być, daj fotki przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3168
A wiesz jaką miał budowę wcześniej?? Odrazu że koksił
Klata wcale nie duża i w pół roku jak najbardziej można to zrobić, a łapy może zawsze miał grube..

Pokaże wam kiedyś gościa co ćwiczy rok, ale zawsze miał grube łapy i zawsze masa dobra, i po roku ma łapę konkret - coś pod 46 podchodzi i nie ma dużego BF'a.. Klate ma słabą ale łapy ogromne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała transformacja 1,5 roku treningu / 18 lat

Następny temat

15 lat-domator + mma

electro
Polecane artykuły