Witam mam 16 lat i chce wziąśc sie za branie spalacza nie wiem jakiego moze mi cos poradzicie
Witam , mam kilka pytań Płeć : Mężczyzna
Wiek : 15 lat
Waga : 69 zeszłem z 72
Wzrost : 174 cm
Cel treningowy : Nabranie mięśni(juz cos jest, hehe), spalenie tłuszczu z klatki przedewszystkim
Staż treningowy na słowni : Rok zabawy a pół roku konkretnych ćwiczeń
Uprawiane inne sporty : na wf 90 min , piłka nożna( klub piłkarski) zostaje na sks -y w różne dyscypliny
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłowina dobrze wyposażona
Dieta : Mam ograniczam rzeczy , nie jadam nie zdrowych rzeczy typu fast food i inne
Przeciwskaznania medyczne : nie ma
Zażywane suplementy : Jeszcze nic .
przewaznie chce spalić tłuszcz z klatki piersiowej to w tym jest nawiększy problem , i chce sie wspomóc spalaczem jaki radzicie ? odpowiedni dla mojego wieku ??
Witam , mam kilka pytań Płeć : Mężczyzna
Wiek : 15 lat
Waga : 69 zeszłem z 72
Wzrost : 174 cm
Cel treningowy : Nabranie mięśni(juz cos jest, hehe), spalenie tłuszczu z klatki przedewszystkim
Staż treningowy na słowni : Rok zabawy a pół roku konkretnych ćwiczeń
Uprawiane inne sporty : na wf 90 min , piłka nożna( klub piłkarski) zostaje na sks -y w różne dyscypliny
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłowina dobrze wyposażona
Dieta : Mam ograniczam rzeczy , nie jadam nie zdrowych rzeczy typu fast food i inne
Przeciwskaznania medyczne : nie ma
Zażywane suplementy : Jeszcze nic .
przewaznie chce spalić tłuszcz z klatki piersiowej to w tym jest nawiększy problem , i chce sie wspomóc spalaczem jaki radzicie ? odpowiedni dla mojego wieku ??
Krzysztof Piekarz
