SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki spalacz na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
Witam mam 16 lat i chce wziąśc sie za branie spalacza nie wiem jakiego moze mi cos poradzicie
Witam , mam kilka pytań Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15 lat

Waga : 69 zeszłem z 72

Wzrost : 174 cm

Cel treningowy : Nabranie mięśni(juz cos jest, hehe), spalenie tłuszczu z klatki przedewszystkim

Staż treningowy na słowni : Rok zabawy a pół roku konkretnych ćwiczeń

Uprawiane inne sporty : na wf 90 min , piłka nożna( klub piłkarski) zostaje na sks -y w różne dyscypliny
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłowina dobrze wyposażona
Dieta : Mam ograniczam rzeczy , nie jadam nie zdrowych rzeczy typu fast food i inne

Przeciwskaznania medyczne : nie ma

Zażywane suplementy : Jeszcze nic .

przewaznie chce spalić tłuszcz z klatki piersiowej to w tym jest nawiększy problem , i chce sie wspomóc spalaczem jaki radzicie ? odpowiedni dla mojego wieku ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
Aha bo ja jeszcze biore spalacz olimpa ten extreme czy mam jakies odstępu robic bo rano jedną kaps spalacza i 4 kreatyny czy śmiało mogę pokoliei brac ?? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16748
IMO za wczesnie na takie rzeczy,ewentualnie TSE
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
A po co spalacz? bierz sie za diete i trening, nic Ci wiecej nie trzeba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
Czyli Thermo speed extream z olimpu ?? No Skerx mam diete ale nie widze efektów zeby mi ubywało tłuszczu na klatke a mam go sporo . A ten Thermo speed extream jest zdrowy dla mnie ??
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
nie da sie jednoczesnie budowac miesni i palic tluszczu. na redukcji poprawisz zarys miesni - ale nie ich gabaryty.

jaki masz bilans w diecie? jaki rozklad skladnikow pokarmowych na kg masy ciala?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli Thermo speed extream z olimpu

nikt ci nie napisał że masz to brać to po co się pytasz

w takim wieku spalacze

za wcześnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4007
j/w
"Witam mam 16 lat" "Wiek : 15 lat"

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
Sory bo kopiowałem to i wszystko zmieniłem tylko o wieku zapomniałem :P:D 16 lat skonczyłem w styczniu :P:D Czyli co radzicie ?? Bo zamierzam brac spalacz tylko jaki ? ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4007
ja bym się wstrzymał ale tse Ci nie zaszkodzi...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
odpisz: jaki bilans w diecie, jaki rozklad ww/b/tl na kg masy ciala.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
A jak to sie liczy ?? ja nie dam rady trzymac jakiejs starannie dobranej diety ponieważ jadam w szkole na stołówce i nie wiem co dają :/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl XpandEnergized + ??

Następny temat

Glutamina tylko przed treningiem??

electro
Polecane artykuły