Witam , cwicze na silowni ok 6 miesięcy , chcialbym brac "cos" na przyrost sily oraz masy. Myslalem nad kreatyna ( nie znam sie na odzywkach wiec moze cos innego polecacie)
Staz 6 miesiacy
Wiek 17
Waga 75 kg
Cel : Przyrost sily i masy
Brałem tak z 3 miesiące temu Gainer 1.
Prosze o konkrene odp . co polecacie i dlaczego czy kreatyna bedzie dobra czy cos innego. No i po jakim czasie brania bedzie widac rezultaty.
Staz 6 miesiacy
Wiek 17
Waga 75 kg
Cel : Przyrost sily i masy
Brałem tak z 3 miesiące temu Gainer 1.
Prosze o konkrene odp . co polecacie i dlaczego czy kreatyna bedzie dobra czy cos innego. No i po jakim czasie brania bedzie widac rezultaty.
Krzysztof Piekarz