1. Nie, masz nie robić.
Za jakiś czas, gdy będziesz czuł po treningu, że mięśnie są "niedopompowane" to możesz dodać jedno ćwiczenie na bic i tric.
Mianowicie wyglądałoby to tak:
1. tydzień:
pon-bic, śr-tric, piąt-bic,
2. tydzień:
pon-tric, śr-bic, piąt-tric.
itd...
2. Plan wygląda tak:
1) Przysiad ze sztangą 3 serie 15/12/10
2) RDL 3 serie 15/12/10
3)
Wiosłowanie ze sztangą 3 serie 15/12/10
4) Wyciskanie sztangą skos 3 serie 15/12/10 TO NA RAZIE,DO TEJ PORY POZIOMA
5) Wyciskanie sztangi z klatki 2 serie 15/12/10
6) Podciąganie?? Dam rade tylko 3 razy
7) Łydki
8) unoszenie nóg w zwisie na drążku 3 serie
1) i 2) robisz na każdym treningu ze względu na to, że to nie klasyczny mc tylko rdl, które można stosować na każdym treningu razem z przysiadem.
4) Nie zapomnij zmienić na płaską za jakiś czas.
6) Nie przejmuj się- z czasem będzie dużo lepiej.
7) i 8) Możesz robić naprzemiennie na każdym treningu jak nie masz problemów z brzuchem. Tak, jak teraz też może zostać.
Pzdr