SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase do poprawy. !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Witam.

Waga:70kg (ekto)
Dieta: Masówka
Staż: 6 miesiecy
Trening masowy 4x w tyg + 3 razy w tyg. zajęcia WF
Dość duża aktywność ruchowa

Zapotrzebowanie:
1.Białka 140g
2.Tłuszcz 91g
3.Węglowodany 447g
4.Kcal 3168

B:2,0g/kmc T:1,3g/kmc W:6,4g/kmc


I Śniadanie 7:00
Płatki Owsiane
Mleko spożywcze 2% tłuszczu
Jajka kurze całe(na twardo)
Dynia, pestki
Jabłko

II Sniadanie 11:15
Chleb razowy
Szynka z indyka /polędwica sopocka
Rodzynki suszone
Oliwa z oliwek

III Posiłek 13.10
Gainer: BIOGENIX MonsterMASS + mleko

IV Obiad(posiłek przed treningowy) 14.00/15.00
Ryz brązowy/biały
Mieso z piersi kurczaka
Warzywa (surówka)

TRENING MASOWY 60-90min
+(Olimp DEXTROjuice) 60g

V Po treningu od razu
Gainer: BIOGENIX MonsterMASS + woda

VI 45-60min po treningu 18.00
Ziemniaki
Mieso z piersi kurczaka
Warzywa

lub.

Tuńczyk z puszki + chleb razowy
Makaron

VII Przed snem 21:30 (ide spac ok. 22.30)
Białko SYNTRAX Matrix

lub

Ser Twarogowy półtłusty
Mleko 3%
Oliwa

----
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
hmmm... nie podałeś ile gram danego produktu bedziesz jadł...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
I Śniadanie 7:00
Płatki Owsiane
Mleko spożywcze 2% tłuszczu
Jajka kurze całe(na twardo)
Dynia, pestki
Jabłko
OK

II Sniadanie 11:15
Chleb razowy
Szynka z indyka /polędwica sopocka
Rodzynki suszone
Oliwa z oliwek
nie wiem jak z jakością tych wędlin. jadłbym normalne mięso.
dodaj warzywa


III Posiłek 13.10
Gainer: BIOGENIX MonsterMASS + mleko
zjadłbym normalny posiłek.
(kup sobie pojemnik na żywność, to nie będziesz miał problemów)


IV Obiad(posiłek przed treningowy) 14.00/15.00
Ryz brązowy/biały
Mieso z piersi kurczaka
Warzywa (surówka)
OK

TRENING MASOWY 60-90min
+(Olimp DEXTROjuice) 60g
nie brałbym tego

V Po treningu od razu
Gainer: BIOGENIX MonsterMASS + woda
OK

VI 45-60min po treningu 18.00
Ziemniaki
Mieso z piersi kurczaka
Warzywa
OK, zjedz małą porcję warzyw
lub.

Tuńczyk z puszki + chleb razowy
Makaron
bez chleba, i będzie Si

VII Przed snem 21:30 (ide spac ok. 22.30)
Białko SYNTRAX Matrix

lub

Ser Twarogowy półtłusty
Mleko 3%
Oliwa
lepiej pocisnąć twaróg, będziesz miał gainera na dłużej

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
jakie mięso ?
co z warzyw najlepiej ?
i czemu nie brałbyś dextrojuice;a

Zmieniony przez - black69 w dniu 2009-02-22 21:05:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
mięso, jakiekolwiek, byleby nie biegało.
(filet z kury/indyka, wieprzowina ewentualnie ryba).

nie wiem jak u innych, ale ja jeśli wypiję węgle przed treningiem to zasypiam podczas wyciskania na ławeczce.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
jak dokładnie wyliczyć ilość danych produktów, żeby sie zgadzała z bilansem BTW?

upieczony indyk jako dodatek do II śniadania w szkole moze byc ?

oliwa z oliwek z gwinta ? ; D

Zmieniony przez - black69 w dniu 2009-02-22 21:30:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
trochę kultury!
pij z kielona.

o co chodzi z tym obliczaniem?
tu masz tabele.
http://www.dobradieta.pl/tabele.php

Zmieniony przez - Wawelski w dniu 2009-02-22 21:38:53

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
o co chodzi to wiem tylko myślałem, że da się trochę inaczej niż na piechotę każdy posiłek, a potem sumować i zmieniać ilość produktu żeby się wsio zgadzało...

a co z tym pieczonym indykiem zamiast szynki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
jaki indyk? filet? czy znowu jakieś plastry?

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
filet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 9041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98000
może być, tylko nie podoba mi się to, że jest pieczony.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka redukcyjna do oceny

Następny temat

ostatni posiłek potreningowy a węglowodany???

electro
Polecane artykuły