Heja, od około 4 tyg robię 2 wyciskania na barki tzn. zza karku na suwnicy i potem jako ostatnie sztangielkami siedząc kąt 80-85 stopni. Jako I cwiczenie na barki robię unoszenie bokiem bo dobrze mnie rozgrzewa przed wyciskaniami.
Czy dwa wyciskania ( w sumie 8 serii to nie za duzo?). ale czuje niezłe zakwasy po takim treningu.
Czy dwa wyciskania ( w sumie 8 serii to nie za duzo?). ale czuje niezłe zakwasy po takim treningu.
Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe
Krzysztof Piekarz
