SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dwa wyciskania na barki - co myslicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1979
Heja, od około 4 tyg robię 2 wyciskania na barki tzn. zza karku na suwnicy i potem jako ostatnie sztangielkami siedząc kąt 80-85 stopni. Jako I cwiczenie na barki robię unoszenie bokiem bo dobrze mnie rozgrzewa przed wyciskaniami.
Czy dwa wyciskania ( w sumie 8 serii to nie za duzo?). ale czuje niezłe zakwasy po takim treningu.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Nie za dużo. Wielu ludzi tak ćwiczy. Ja tez robie dwa wyciskania najpierw sztanga zza głowy potem sztangielki.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ogolnie ok.

acha - nie kieruj sie zakwasami bo nie sa one miernikiem dobrego treningu - co latwo tez potwierdzic w praktyce
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja uważam, że to za dużo. Przy wyciskaniach na barki nie ma aż tak istotnej różnicy jak przy wyciskaniach na klatkę. A ponieważ mięśnie pracują podobnie - jaki jest sens robienia 2 razy tego samego ? Ja, jak zrobię dobrze jedno wyciskanie - to nie byłbym w stanie zrobić drugiego, bo nie mogę rąk unieść do góry. Popracuj lepiej nad intensywnością tego pierwszego bo być może jest zbyt niska.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1827
to znaczy ze jedno wyciskanie + unoszenie przodem bokiem i w opadzie styka?

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan poczatkujacego na mase do oceny

Następny temat

ZIMNE PRYSZNICE-jakie korzysci?

electro
Polecane artykuły