Szacuny
0
Napisanych postów
222
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2840
Ja po treningu siłowym nie dość że jestem zmęczony to jeszcze bardzo głodny, dlatego nie potrafiłbym robić a6w bezpośrednio po treningu. Kiedyś robiłem A6W z rana, między pierwszym a drugim śniadaniem. Pierwsze śniadanie składało się z musli na mleku, a drugie to najczęściej jaja gotowane z pieczywem. Trening z ciężarami przypadał z kolej na godzinę 16 17 po posiłku przedtreningowym złożonym głównie z kawałków piersi kurczaka.
Teraz mam tyle roboty, że nie mam czasu nawet na normalny trening a co dopiero na A6W.
Szacuny
1
Napisanych postów
745
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7281
jak bedziesz jadl duzo cwiczyl treningiem na mase to jak CI ma spasc ? jasne ze nie !
tak samo jak byś zeźbil bicepsy to brzuch sam tluszczu niewyzuci :)
Szacuny
1
Napisanych postów
75
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
454
eheh ale zobaczcie jak taki koles 180 cm waga 100 kilo to jaka ma lape bez cwiczen ? ajak taki koles 180 ma np wage 80kg to ma mniejsza czyli waga ma cos do tego chyba ze sie myla za odp beda sogi
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie wiem jaką łape 100 kilowy chłop może mieć przy wzroście 180 to od wielu czynników zależy tego nie mogę wiedzieć.Logiczne jest to że jest większy
Gdybyś był na redukcji to wtedy mogą ci spaść obwód w ręce
Zmieniony przez - wegita w dniu 2009-01-26 22:53:49
Szacuny
1
Napisanych postów
745
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7281
a6w to tez trening!
wiec tracisz kcal robilem go to pod koniec trening trwal nawet pol godziny to jest meczace!
wiec jak jeszc codziennie zapotrzebowanie to masz swoja wage bo tracisz kcal wedlug zapotrzebowania !
ale jeśli ciagle jesz tyle samo a tracisz wiecej kcal to waga spada porste. Morał?
dozuc kcal do diety i wszystko bedzie okej :)