SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla tych ktorzy ukonczyli a6w

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2840
Jaki posiłek przed i po A6W i o jakiej porze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
no problem :)
pozdrO

no pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
taki jak po kazdym treningu dobrze mowie?

Tyraj młody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
slyszalem ze niekoniecznie przed a6w ale przed cwiczeniami na brzuch niejesc nic i z rana robic to nagromadzony facik z calego dnia poprzedniego idze ale to moze sa glupoty :) oczywiscie wysoko weglowodanowy pol godz przed i odrazu po :)

no pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
a mozna robic odrazu to po kazdym treningu np po klacie i bic . Czytalem ze wtedy jakos szybciej sie spala tkanka tluszczowa bo wyczerpy jest glikogen czy cos w tym stylu :p

Tyraj młody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
zalezy od CIebie jakie dlugie masz trenigi jaki spocony z nich wychodzisz :D Ja np po treningu niemam sily robic brzucha juz :) pozatym jestem ekto morfik i robie szybkie treningi a to by troche wydluzalo a z tego co pisales ciezko z KG u CIebie boisz sie o spadki to nieprubował bym :) pojedz sobie odpocznij znowu zjedz odpocznij i wtedy :D albo z rana po sniadanku :)

no pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
znaczy bac to sie nie boje o wage waze 77 na wzrost 173 aleboje sie ze np strace w obwodach to chyba moge robic po kazdym treningu brzuch :)

Tyraj młody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2840
Ja po treningu siłowym nie dość że jestem zmęczony to jeszcze bardzo głodny, dlatego nie potrafiłbym robić a6w bezpośrednio po treningu. Kiedyś robiłem A6W z rana, między pierwszym a drugim śniadaniem. Pierwsze śniadanie składało się z musli na mleku, a drugie to najczęściej jaja gotowane z pieczywem. Trening z ciężarami przypadał z kolej na godzinę 16 17 po posiłku przedtreningowym złożonym głównie z kawałków piersi kurczaka.

Teraz mam tyle roboty, że nie mam czasu nawet na normalny trening a co dopiero na A6W.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x w tygodniu , nowy plan

Następny temat

Masa i siła !!!!!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły