Tyka, fakt, że dla mnie to jedyne węgle w ciągu dnia.
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
Ilość wyświetleń tematu: 14309
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
jogger ja także skusiłem się na promocję hi-taca. Zaczynam od poniedziałku i planuje tuż po treningu porcja creamass po 20 minutach 50 g SMP hi-tec'a i po kolejnych 40 minutach posiłek w domu.
(mięśnie zastępowały tłuszcz). W grudniu miałem 7%, ale potem: zabieg chirurgiczny, święta, sylwek... i skoczyło do 10%, teraz 9.5%, ale mam ostatnio za dużo tego weekendowego ładowania węgli
. W zeszłym sezonie o tej porze ważyłem 83kg/113cm w klatce, 41 w bicu, teraz waga oscyluje 75.5-77 (zależnie od cyklu w/w) a klatka 109, biceps 40, czyli przy wadze mniejszej o ok.10% o wiele lepsza sylwetka."Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły