SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poranne aeroby - co dalej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Tyka, fakt, że dla mnie to jedyne węgle w ciągu dnia.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech, to całkowicie zmienia postać rzeczy i punkt widzenia

Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedno mnie jeszcze zastanawia Jogger - jakie przy Twojej diecie są przyrosty masy (w założeniu pewnie powolne ale beztłuszczowe, ale jak to jest w praktyce)?

Pozdrawiam,
Tyka

- Łowy są ważniejsze niż zdobycz -
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 84 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20217
jogger ja także skusiłem się na promocję hi-taca. Zaczynam od poniedziałku i planuje tuż po treningu porcja creamass po 20 minutach 50 g SMP hi-tec'a i po kolejnych 40 minutach posiłek w domu.
A co do bananów to proponuję przy doborze węglowodanów brać pod uwagę nie tylko IG ale także GL,tutaj banany nie wyglądają już tak dobrze i moim zdaniem ustępują czystej glukozie czy carbo.

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Tyka,
przez dłuższy czas trzymałem stałą wagę schodząc w dół z % tłuszczu, co bynajmniej nie jest powszechnie spotykanym efektem (mięśnie zastępowały tłuszcz). W grudniu miałem 7%, ale potem: zabieg chirurgiczny, święta, sylwek... i skoczyło do 10%, teraz 9.5%, ale mam ostatnio za dużo tego weekendowego ładowania węgli . W zeszłym sezonie o tej porze ważyłem 83kg/113cm w klatce, 41 w bicu, teraz waga oscyluje 75.5-77 (zależnie od cyklu w/w) a klatka 109, biceps 40, czyli przy wadze mniejszej o ok.10% o wiele lepsza sylwetka.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Si2uiel,
Banany są top dla przeciwników wszelkich proszków, a takich przecież nie brakuje . Poza tym, zawierają też i błonnik, a więc do pewnego stopnia zabezpieczają przed huśtawką glikemiczną.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAC - syndrom dnia następnego

Następny temat

Porszę, zerknijcie na tę dietkę.

electro
Polecane artykuły