Witam
Mam 19 LAT
dopiero zaczynam ćwiczyć
ważę 85 kilo i mam 188 wzrostu
cel mojego treningu to to przede wszystkim wygląd ale zarówno siła chciałbym jak by ktoś mógł podać mi taki początkowy plan jakim mógł bym sie kierować z góry dzięki i pozdrawiam
Mam 19 LAT
dopiero zaczynam ćwiczyć
ważę 85 kilo i mam 188 wzrostu
cel mojego treningu to to przede wszystkim wygląd ale zarówno siła chciałbym jak by ktoś mógł podać mi taki początkowy plan jakim mógł bym sie kierować z góry dzięki i pozdrawiam
Początkujący
Krzysztof Piekarz