SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl na mase prosze o porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
Witam od Lutego chcialbym zaczac drugi cykl na mase w pierwszym bralem mono z Universala i bialko. Teraz chcialbym wziac troche rozbudowany zestaw:
Cm3 Treca 360caps
Matrixa 5.0
Bcaa Olimpa Mega Caps lub Treca Anabolic bcaa system
Glutamina treca lub olimpa
witaminy Daily formula


Prosze o pomoc w wyborz e bcaa i glutaminy i jakie dawkowanie wszystkich supli procz bialka bo to uzuelienie diety. Cykl chcialbym robic przez 6-8tyg moj staz teningowy to 1 rok

Zmieniony przez - omega_rts w dniu 2009-01-10 14:15:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
bcaa: jakie chcesz, korzystnie cenowo wypada np olimp MC, albo trec w prochu

glutamine - odradzam

kreatyne bierzesz 5 - 10g na dobe w jednej - dwoch dawkach po 3 - 5g na porcje. najczesciej zalecane pory przjmowania to rano przed i po treningu.

bcaa tlko okoloreningowo 1g na 10kg masy ciala przed i po treningu.

witaminy do gl posilku.

glutamina i bcaa na masie to pomysl sredni, zwlaszcza u osob z niskim stazem mogą byc niezauwazalne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
ale jestem endo i robie areoby po treningu, a dlaczego odradzasz glute ?
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
bo jest to suplement o watpliwej skutecznosci. bnp w badaniach na sportowcach nie wykazala dzialania antykatabolicznegop (poziom 3-metylohistydyny w moczu - wskaznika katabolizmu miesniowego - bul taki sam u grup przyjmujacej glutamine, jak i u grupy placebo)... jest wiele innych badan, knife tez cos ostatni wklejal na forum.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
pamietaj o tym że gainer białko czy inne uzupełnianie makroskladnikow stosuje się w sposób ciągły a nie robi się z tego cykli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich chciał bym się zapytać co sądzicie o suplach z których chce zrobić sobie cykl i chciał bym sie dowiedzieć czy to dobre połączeni (Oczywiście masa ;D ) Więc tak :
-Gain bolic 6000 6kg
-cell pump 665g
-AAKG z Treca 240 kap.
-Olimp Dextro Juice 1500g
- I w zapasie jakieś 200-250 kap. Olimp TCM

Z góry dzięki za odpowiedzi ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl, pytanie

Następny temat

Precision Engineered

electro
Polecane artykuły