SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na mase do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1518
Witam
Przed świętami skończyłem trening FBW i teraz chciał bym zacząć nowy
Ćwiczę poniedziałek,środa piątek
Dni ćwiczeń są raczej tzn ruchome ponieważ pracuje na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli i do tego w weekend szkoła

Wyciskanie sztangi prosta/skos 2s
14/12/10 12/10/8 10/8/6

Military press 2s
14/12/10 10/8/6


Wyciskanie sztangi wąskim uchwytem 1 s
Wyciskanie francuskie sztangi 2s

Wiosłowanie sztanga 2s

Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach

Uginanie ramion ze sztanga 2s

Aktualnie dietę posiadam i staram się jej przestrzegać
https://www.sfd.pl/Dieta_na_mase_do_oceny_i_ew._korekty-t461446.html - jeśli by ktoś chciał zerknąć

Teraz przy okazji chciał bym spytać jakie odżywki były by dla mnie dobre?
Ostatnio miałem xpand i co do siły byłem zadowolony ale masy raczej nie osiągnełem
Zastanawiam się na Cell Pump albo kolega mi doradził Mega Mass
I chciał bym jeszcze waszej opini zasięgnąć
Pozdr



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: rok

Uprawiane inne sporty: basen,rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka/sztanga/sztangielki/rozpietki/modlitewnik


Dieta: Jest

Przeciwskaznania medyczne: Nie

Zażywane suplementy: ...?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
ile robisz serii na klatkę i barki bo wpisałeś po 2 serie a pod spodem w zakresach powtórzen jest ich dużo więcej

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1518
Klatka 3 s
Barki 2s
Triceps łącznie 3 s
Plecy 2 s
Nogi 1s
Pozdr
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
to zrób tak klatka 3 serie
barki 3 serie
triceps 2 serie
plecy 3-4 serie
nogi 3-4 serie

zamiennie co trening raz ćwiczenia na biceps raz triceps

podział jest ok równie dobrze możesz zacząć od największych partii czyli
nogi-plecy-klatka-barki-biceps/triceps

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie siły.

Następny temat

barki, i niepokoj o kontuzje

electro
Polecane artykuły