SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ulubione ćwiczenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8580

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Cichy-Figa z działu Dla zupełnie "zielonych".
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludziska jakie partie mięśni lubicie najbardziej ćwiczyć i w jaki sposób.
Ja osobiście najbardziej lubie ćwiczyć ręce (bica i przedramie-mniej trica).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
nrzuch, nogi, plecy - pozniej reszta

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuch <imgs src="../../buziaki/31.gif" align=middle>
najbardziej nie lubię rąk (zwłaszcza bicepsy, przedramiona)

----------------------------------------------------------
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=60063

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To zrozumiałe . Babki nie muszą ćwiczyć rąk (a nawet niepowinny).
Natomiast najczęściej (jak wyluukałem ) ćwiczą - 1.nogi 2.brzuch
3.plecy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
eee, nie do końca <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle>
1. brzuch
2. pośladki
3. uda
<imgs src="../../buziaki/31.gif" align=middle>

----------------------------------------------------------
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=60063

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano tak . Jeszcze pośladki . Zapomniałem o nich.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17203
NOGI

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22018
ryzaldo jak mogles zapomniec o damskich posladkach o nich sie nie zapomina
osobiscie lubie cwiczyc
1 ramiona
2 klatka
3 plecy

-== Property of The International Muscle ==-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7786
SaLvAtIoN zazdroszcze, tez bym chcial lubic robic brzuszki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243


moze dlatego tak lubie brzuch bo uzywam AB Shapera
daje swietne efekty, chociaz czasem tez robie tradycyjne jak jestem pare dni poza domem

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Śliczne kwiatki <imgs src="../../buziaki/15.gif" align=middle>

----------------------------------------------------------
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=60063

==== modka działu fitness ====
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

Następny temat

Gunter Schlierkamp

electro
Polecane artykuły