Ludziska jakie partie mięśni lubicie najbardziej ćwiczyć i w jaki sposób.
Ja osobiście najbardziej lubie ćwiczyć ręce (bica i przedramie-mniej trica).
Ja osobiście najbardziej lubie ćwiczyć ręce (bica i przedramie-mniej trica).
Krzysztof Piekarz
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
