SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sztanga łama a prosta?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Co lepiej kupić tak do cwiczen domowych nie pod ławke tylko tak samymi rękami sztange łamaną czy sztange prostą?

I jak by ktoś mógł podać argumenty czemu itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym bral lamana poniewarz odciaza nadgarstki ale to zalerzy jak dopiero zaczynasz to bierz prosta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22915
rozumiem same łapki chcesz robic ta
elektron slownik tez bierz :)
kup najlepiej łamaną i prosta ciezko jest ocenic która lepsza itd zalezy od cwczen

Zmieniony przez - aruss10 w dniu 2009-01-11 11:31:41

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7521
kup sobie prostą bo łamaną raczej na klate nie bedziesz wyciskał a potem do kupisz sobie gryf łamany

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9207
najpierw kup prosta, wiecej zastosowan
w sumie ja i tak wole robic np. biceps prosta, bardziej mi pasuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20019
Ja pierw kupiłem łamaną,ale... W sumie biceps i francuskie wyciskanie możesz robić hantlem ;) Kup prostą,bo hantlami wyciskanie na klatkę źle się ćwiczy ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12673
ta, do wyciskania to jeszcze ławka jest potrzebna. Prostą kup-masz ćwiczenia na barki, biceps, triceps, plecy nogi i jak będziesz miał też ławkę to na klatę. Dokup lepiej hantle, masz więcej ćwiczeń na barki, bic i tric. W domowych warunkach potrzeba ławki najlepiej łamanej(wolne stojaki,sztangę,fajery), wyciąg i parę sztangielek. Takim sprzętem można już bd zdziałać.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 809 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14052
polecam prosta o wiele wiecej parti mozna cwiczyc;D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Abonament

Następny temat

Stojaki do przysiadów/wyciskania na barki by lisiu

electro
Polecane artykuły