Mam nadzieje że Huntelaar dobrze sie zaprezentuje,i śladów po kontuzji nie będzie widać.Co do L.Diarry to nie jestem przekonamy do jego umiejętności ale poczekamy co sobą wniesie do zespołu.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2009-01-04 13:30:16

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
do przerwy Real prowadzi 1-0,po znakomitej akcji Robbena.Hunter miał bardzo dobrą okazje sam na sam z bramkarzem ale trafił w prost w niego.

...
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
A w drugiej połowie wynik się nie zmienił choć Real miał przewagę, a przed szansą strzelenia bramki stanęli van der Vaart, Sneijder i Drenthe, jednak bramkarz Villarreal stanął na wysokości zadania. Pochwały należą się też Ikerowi, bo w 70 minucie wybronił strzał, który tak naprawdę powinien wpaść do bramki Realu.

Ogólnie mecz dobry, w świetnej formie zdaje się być Robben Najważniejsze, że cenne 3 punkty zostają w Madrycie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Przede wszystkim mecz Real vs. Villareal stał na bardzo wysokim poziomie i było to wspaniałe widowisko Z debiutantów to Huntelaar zagrał jak dla mnie bardzo słabo za to L. Diarra był znakomity, Real będzie miał z niego wiele pożytku, to drugi Makelele, super mecz w jego wykonaniu. Z Realu można pochwalić całą linie obrony z niezawodnym Casiliasem, który wybronił parę trudnych i 2 bardzo trudne strzały. Dobrze też zagrał Sneijder, przebłyski miał Robben, który strzelił bardzo ładną bramke.
Raul i Huntelaar nie pograli sobie za bardzo przy 2 bardzo dobrych środkowych obrońcach Villarealu, z tej drużyny też Pires,Senna i Rossi wpadli mi w oko.

...
diarra moze byc dobrym wzmocnieniem, przyda im sie taki walczak w srodku pola. podobal mi sie juz za czasow gry w Arsenalu i dziwilem sie ze Wenger go sprzedał. w Portsmouth tez grał bardzo dobrze. diarra bedzie miał mocnego konkurenta (w postaci diarry)

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
na koszulce ma napisane Lassa, żeby się wyróżniał, dobre jest to, że sieje postrach w strefie w której się znajduje. Naprawdę w telewizji w dalekim planie wyglądał jak Makelele, po odbiorze mądrze potrafił piłkę zagrać.

...
i w odróznieniu od makalele czasem dziubnie jakas brameczke

...
bodymaker ja sie z tobą nie zgodzę że Diarra zostanie 2 Makkalele, to 2 różne postawy na boisku.W dzisiejszym meczu popełniał sporo błędóó , ale zobaczymy jak będzie sobie dalej radzić.Poza tym wydaje mi się że Robben jest obecnie w najwyższej formie wśród pomocników Realu,szkoda że sprzedali Robhinio bo wtedy była by ofensywa.Co do defensywy byłem pod wrażeniem gry Pepe miał parę błędów ,ale bez porównania z tym co wyczyniał w zeszłym sezonie zaczyna wyrastać na prawdziwy filar defensywy.