SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Syple na mase+ ,,zamiennik gainera "

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Oczywiście pomyliłem się w tytule ,,suple nie syple" sry źle nacisnąłem klawisze.
Witam
Więc krótko mam 250 do 300 zł ewentualnie coś więcej. Interesuje mnie masa myślę nad zakupem HMB + Kreatyna+ ? no właśnie + co myślałem nad Gainerem ale skoro 1000 g gainera starczy mi na 5 dni a kosztuje bodajże 28 zł to koszt całego cyklu stosowanie gainera to 313 zł a ja tyle hajsu nie mam. Więc co proponujecie?
Może jakieś inne rozwiązanie może nie hmb+kreayna+cos ale mi się wydaje ze jednak to odpowiednie rozwiązanie. Czy to nie za dużo supli na raz? i czy stosowanie ich razem na sens? wiecie w suplach jestem zielony więc proszę o pomoc. Dziękuje za wszytkei odpowiedzi i sugestie.
A własnie info o mnie:
Lat 18, waga 75 kg wzrost 182 cm,
5 miesięcy ćwiczę profesjonalnie na sucho tylko dieta, a nieprofesjonalnie ćwiczę 2 lata. Cel masa. Efekty są ale znikome dlatego chce w końcu coś z tych ćwiczeń mieć :) Dietę posiadam na masę oczywiście.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): <img src="http://img396.imageshack.us/my.php?image=p10404381zw3.jpg<img src="

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 182

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, jogging

stosowane wcześniej spalacze : Thermo speed extreme

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: Brak

przewidziane finanse na cykl: 250-300 zł

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: Profesjonalny pół roku nie profesjonalny 2 lata

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:47:16

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:48:02

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:49:02

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:49:31

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-15 23:50:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Dobra źle to ująłem nie jak Ronaldo tylko chce uzyskać efekty ale nie być ,,pompka" teraz dobrze. Ale nieważne mam 4 pytania i już koniec.
1.Gainer gain bolic 6000 i Mono z olimpu może być?
2. Dawkowanie gainera to tam gdzie będzie mi brakować białka.np
30 g po siadaniu i 50 g po treningu w dni treningowe. A w nietreningowe stosować gainera tylko wieczorem 50 g?
3. Co po tym cyklu?polecacie.
4. Kreatynę brać tak jak podaje producent tylko bez okresu nasycenia tak?
5. Co zrobić z tym efektem balonika?jeśli wystąpi? w następnym cyklu stosować jabłczan?


Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-16 16:22:18
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
piszesz że dietę posiadasz a kg gainera chcesz w 5 dni wszamać ////
hmb odpuść, kup mono + gainera ale tylko w celach uzupełnienia diety i to wszystko na temat.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Mowie przecierz że nie znam się na suplach tzn że jak mam dietę to nie muszę jeść gainera w zalecanych dawkach? tylko np zamiast 200 gr na dzień mogę zjeść 50? To chyba 2 kg tego gainera wystarczy na cykl jeśli jest dieta nie?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
gainera nie wlicza się do cyklu bo to jest jedzenie w proszku,stosujesz jak Ci brakuje danego dnia w diecie węglowodanów
przeważnie stosuje się bezpośrednio po treningu

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Aa dzięki rozjaśniłeś mi to bardziej że to szama w proszku to wiedziałem, ale co do stosowania to to właśnie mi rozjaśniłeś.

A tak btw. czemu nie ,,+hmb" (przecież dobrze współpracuje z kreatyną + białko (dostarczane w diecie i gainerze)

Zmieniony przez - romeolgs w dniu 2008-12-16 00:03:01
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
hmb to suplement który może przynieść jakieś tam korzyści ale dopiero po kilku miesięcznym stosowaniu ,choć i to jest pod znakiem zapytania(ja osobiście stosowałem ok 5 miesięcy i bez rewelacji)więc szkoda kasy .Białko oczywiście tak jak gainer ,gdy w danym dniu stwierdzisz że zjadłeś za mało to uzupełniasz.

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauważyłem taką przypadłość u "zielonych" w temacie supli że lubią hmb ,które jednak jest grubo przereklamowane .Kup sobie monohydrat kreatyny (np vitalmaxa,olimpu ,hi tec'a) plus geiner mutant mass(opłaca się 6kg miałbyś na dłużej) lub gain bolic i trzymaj się diety i trenuj dzielnie i czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj forum:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
A ja zauważyłem trochę inną. Lubią zieloni bo naczytają się opisów. Nie lubią nie zieloni, bo uważają, że lipa itp. Lubi też wielu doświadczonych z wieloletnim stażem, bo potrafią wykorzystać potencjał HMB i wiedzą co ono tak na prawdę daje. Oczywiście nie 8kg masy jak piszą sprzedawcy, bo HMB do masówek przecież nie należy. Dlatego ważna jest empiria. Chcesz spróbować. Wypróbuj. Może na Ciebie zadziała. Każdy organizm inny. Niektórzy polecają Animal Pump. Ja nie czułem nic, zero.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
były gdzieś zamieszczone badania na temat działania hmb i wyszły z nie korzyścią dla tego suplementu. Jak znajdę to wkleje .

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Widziałem masę takich badań. Ja jem aktualnie Liquid i czuję znacznie lepszą regenerację.
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
A ja nie jem 95% supli na rynku i z powodzeniem regeneruję się po masakrycznych treningach, nawet jak są codziennie.

I nie uważam by komukolwiek było potrzebne większość rzeczy, nawet zaawansowanym.

Jak ktoś ma za darmo to niech eksperymentuje.

A reszta stick to basics

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-12-16 11:23:42

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i szybka siła ???

Następny temat

Xpand + CM3?

electro
Polecane artykuły